Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

 

Mes gerbiame asmens privataus gyvenimo neliečiamumo teisę ir dėsime visas pagrįstai įmanomas pastangas, siekdami užtikrinti šiame tinklalapyje tvarkomų asmens duomenų bei kitos informacijos saugumą ir konfidencialumą.

 

Lankydamiesi šiame tinklalapyje ir (ar) naudodamiesi jame esančia informacija ir (ar) paslaugomis, Jūs pripažįstate ir patvirtinate, kad susipažinote su šiomis privatumo nuostatomis ir jas supratote. Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra keisti šią privatumo politiką, todėl, lankydamiesi šiame tinklalapyje, įsitikinkite, jog esate susipažinę su naujausia privatumo nuostatų versija, kuri bus taikoma kiekvieną kartą Jums apsilankius šiame tinklalapyje. Ši privatumo nuostatų versija atnaujinta 2018-05-23.

 

 • Kas mes ir kas atsakingas už Jūsų duomenų tvarkymą?

 

Tarptautinę KINGS olimpiadą bei Mokinių Gebėjimų patikrinimo testus (MGPT) Lietuvoje organizuoja UAB „Mokslo karaliai“ ir yra atsakinga už Jūsų asmens duomenų tvarkymą šioje svetainėje. UAB „Mokslo karaliai“ darbuotojai, tvarkantys Jūsų asmens duomenis, yra susipažinę ir vadovaujasi LR įstatymais, EK Duomenų apsaugos reglamentu 2016/679 bei konfidencialumo pasižadėjimu.

 

UAB „Mokslo karaliai“ užtikrina, kad pateikiami Asmens duomenys svetainėje būtų apsaugoti nuo bet kokių neteisėtų veiksmų: neteisėto Asmens duomenų pakeitimo, atkleidimo ar sunaikinimo, asmens tapatybės vagystės, sukčiavimo bei Asmens duomenų apsaugos lygis atitiktų Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus.

 

 • Kodėl, kaip ir kokius Jūsų duomenis renkame?

 

UAB „Mokslo karaliai“ vykdydama Tarptautinės KINGS olimpiados bei MGPT projektus, renka Lietuvos mokyklų, mokytojų ir mokinių duomenis. Duomenys renkami tik tų asmenų, kurie savarankiškai (daroma prielaida – savo noru) užsiregistruoja internetinėje www.kings.lt svetainėje ir pateikia registracijoje prašomus nurodyti duomenis:

 

 1. Vardą ir pavardę;
 2. Savo mokyklą (ar darbovietę)/klasę;
 3. Telefono numerį;
 4. Elektroninį paštą.

 

Šie duomenys yra reikalingi olimpiados organizatoriams tam, kad galima būtų analizuoti norinčių mokinių akademinę pažangą bei juos apie tai informuoti.

Vardas, pavardė, mokykla ir klasė yra skirti tam, kad mokinys už dalyvavimą olimpiadoje ar diagnostinio testo atlikimą galėtų gauti tai liudijančius dokumentus bei jo mokymosi įstaiga būtų informuota apie pažangą.

 

Telefono numeris ir elektroninis paštas yra kontaktiniai duomenys, kurie naudojami mokinių ir/ar jų tėvų/globėjų informavimui apie olimpiados ar diagnostinių testų organizavimą, naujienas, suteikiant informaciją, kurią turi žinoti kiekvienas dalys. Organizatoriai prašo atkreipti dėmesį, kad asmenų iki 16 metų kontaktiniai duomenys nerenkami, nurodamas turi būti tėvų (globėjų) telefono numeris ir el. paštas. Registracijoje nurodytu el. paštu dalyvis ir jo tėvai (globėjai) gali gauti el. laiškus ir naujienlaiškius, o nurodytu telefonu – trumpąsias SMS žinutes arba skambučius.

 

Kaip ir daugelis tinklalapių valdytojų mes stebime šio tinklalapio lankomumą ir renkame informaciją apie tai, kiek lankytojų jame apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų tiekėjo serverio srities (domeno) pavadinimas ir pan. Tokia informacija yra renkama automatiškai, apsilankymo tinklalapyje metu. Ji padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklalapiu bei suteikia galimybę gerinti mūsų teikiamas paslaugas. Mūsų interneto svetainė „Google Analytics“ renka duomenis apie tai, kaip mūsų vartotojai naudoja mūsų svetaines ir programas. Šie duomenys daugiausia renkami naudojant „Google Analytics“ teikiamas paslaugas, kurių nuostatos taikomos.

 

Asmeniai duomenys yra saugomi įmonėje kol, mokinys dalyvauja olimpiadose ar atlieka diagnostinius testus bei du metus po aktyvumo. Po dviejų metų visi duomenys apie dalyvavusį asmenį yra panaikinami. Jei asmuo pareiškė norą pašalinti jo duomenis, tai įmonė padaro nedelsiant pagal įmonėje nustatytą tvarką. 

 

 • Nepilnamečių iki 16 m. mokinių duomenų tvarkymas

 

ES Reglamente 2016/679 nustatyta, kad kai vaikas yra jaunesnis negu 16 metų, duomenų tvarkymas yra teisėtas tik tuo atveju, jeigu tą sutikimą davė arba tvarkyti duomenis leido vaiko tėvų pareigų turėtojas, ir tokiu mastu, kokiu duotas toks sutikimas ar leidimas.

 

Atsižvelgiant į tai, kiekvienas mokinys iki 10 klasės, prisijungęs prie savo paskyros, turės patvirtinti, jog apie registraciją www.kings.lt puslapyje ir dalyvavimą informavo savo tėvus/globėjus bei jie su tuo sutiko. Jeigu tėvai/globėjai nesutinka su vaiko duomenų pateikimu ir registracija gali ištrinti mokinio paskyrą www.kings.lt puslapyje arba kreiptis į duomenų tvarkytoją el. paštu info@kings.lt, laiško temoje parašius „Asmens duomenų tvarkymas“.

 

Taip pat www.kings.lt puslapyje galimybę registruoti mokinius turi mokytojai. Mokytojas turi informuoti mokinį ir jo tėvus/globėjus apie vaiko duomenų pateikimą akademinių žinių patikrinimų organizatoriams. Jeigu mokinys užregistruojamas, organizatoriai tai supranta, kaip mokinio bei jo tėvų/globėjų sutikimą dalyvauti bei pateikti asmens duomenis.

 

 • Kaip galite sužinoti daugiau informacijos apie savo duomenis bei juos redaguoti?

 

Kiekvienas mokytojas ir mokinys, turintis paskyrą www.kings.lt puslapyje, turi teisę prašyti prieigos prie apie jį turimos informacijos. Tai galima padaryti kreipiantis į duomenų tvarkytoją el. paštu info@kings.lt, laiško temoje parašius „Asmens duomenų tvarkymas“.

 

Norint, kad duomenys būtų pašalinti iš UAB „Mokslo karaliai“ duomenų tvarkymo sistemos, galima tai padaryti keliais būdais:

 

 1. Informuoti duomenų tvarkytoją el paštu info@kings.lt, laiško temoje parašius „Asmens duomenų tvarkymas“.
 2. Ištrinti savo paskyrą www.kings.lt puslapyje, nustatymų skiltyje.
 3. Atsisakyti naujienlaiškio, paspaudus gauto naujienlaiškio apačioje mygtuką „Unsubscribe“.

 

 

Gerbiame Jūsų bei nepilnamečių iki 16 m. vaikų privatumo politiką ir asmens duomenų apsaugos tvarką, todėl iškilus neaiškumui, visada lauksime Jūsų nuomonės/atsiliepimo/prašymo el. paštu info@kings.lt