Dalyvio mokestis

Ši skiltis aktuali, jei patekai į finalą!

Mokiniai, dalyvavę kvalifikaciniame olimpiados dalyko etape ir surinkę 50% ir daugiau procentų, yra kviečiami dalyvauti olimpiados finale. Viskas, ką reikia atlikti prieš finalą - dalyvio mokesčio apmokėjimas. Jei dalyvauji finale pirmąjį kartą ir dar nežinai kaip gi reikia atlikti mokėjimą, užėjai ten, kur bus atsakyta į visus tavo klausimus. Žingsnis po žingsnio aprašėme apmokėjimo eigą, tikimės, kad viskas pavyks sklandžiai! Tačiau, jei kils klausimų, lauksime Tavo laiško el.paštu: info@kings.lt

 

Svertinį balų skaičių (50%) perkopę dalyviai yra kviečiami dalyvauti finale ir varžytis dėl didžiulio prizinio fondo. Finalo dalyvio mokestis- 10 eurų. Dalyvio mokestis yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, personalo ir didžiulio prizinio fondo išlaidoms.

2021 metų pavasario sezono olimpiadų prizai:

I-oji vieta - Momentinis fotoaparatas

II-oji vieta - Belaidės ausinės

III-oji vieta - Nešiojama kolonėlės

 

Dalyvauk finale pigiau!

Dalyvauk ne vienoje olimpiadoje ir dalyvauk pigiau:
Vienos olimpiados finalo dalyvio mokestis - 10 eurų, jei dalyvausi dviejų ar trijų olimpiadų finaluose - viena olimpiada kainuos pigiau,

 

 

Mokėjimą galima atlikti prisijungus prie savo paskyros arba tiesiai iš pagrindinio puslapio.

 

1 žingsnis. Užeikite į puslapį www.kings.lt, laukelyje "Pasitikrink savo rezultatą" įveskite savo dalyvio kodą ir spauskite "Tikrinti".

2 žingsnis. Atlikę nurodytus veiksmus, turėtumėte pamatyti savo rezultatą, teisingus užduočių atsakymus, o dešinėje dalyvio pusėje- laukelį finalo dalyvio mokestis. Norėdami atlikti apmokėjimą - susipažinkite su taisyklėmis ir spauskite "Apmokėti".

 

 

 

3 žingsnis. Atlikę antrąjį žingsnį, turėtumėte išvysti šį langelį. Paskyroje "mokėtojas" įveskite savo el.paštą ir spauskite "tęsti apmokėjimą".

 

 

4 žingsnis. Pasirinkite sau patogų būdą atlikite apmokėjimą. Puslapio apačioje galite pasirinkti mokėjimą prekybos centro kasose - tik reikės atsispausdinti mokėjimo kvitą.

 

 

 

 

 

5 žingsnis. Spręskite parengiamąsias užduotis ir dalyvaukite finale!