Naujas KINGS semestras po:
 d.  val.  min.  sek.

Dalyvio mokestis

Jei apsilankei šioje skiltyje - sveikiname, patekai į finalą! Tave skiria vienintelis žingsnis nuo būvimo jame - dalyvio mokestis. Jei dalyvauji finale pirmąjį kartą ir dar nežinai kaip gi reikia atlikti mokėjimą, užėjai ten, kur bus atsakyta į visus tavo klausimus. Žingsnis po žingsnio aprašėme apmokėjimo eigą, tikimės, kad viskas pavyks sklandžiai! Tačiau, jei kils klausimų, lauksime Tavo laiško el.paštu: info@kings.lt

 

Svertinį balų skaičių(50%) perkopę dalyviai yra kviečiami dalyvauti finale ir varžytis dėl pagrindinių 60 prizų. Finalo dalyvio mokestis- 10 eurų. Dalyvio mokestis yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, personalo ir didžiulio prizinio fondo išlaidoms.

 

Mokėjimą galima atlikti prisijungus prie savo paskyros arba tiesiai iš pagrindinio puslapio.

 

1 žingsnis. Užeikite į puslapį www.kings.lt, laukelyje "Įveskite dalyvio kodą" įveskite savo dalyvio kodą ir spauskite "ieškoti".

2 žingsnis. Atlikę nurodytus veiksmus, turėtumėte pamatyti savo rezultatą, teisingus užduočių atsakymus, o dešinėje dalyvio pusėje- laukelį finalo dalyvio mokestis. Norėdami atlikti apmokėjimą - susipažinkite su taisyklėmis ir spauskite "Apmokėti".

 

 

 

3 žingsnis. Atlikę antrąjį žingsnį, turėtumėte išvysti šį langelį. Paskyroje "mokėtojas" įveskite savo el.paštą ir spauskite "tęsti apmokėjimą".

 

 

4 žingsnis. Pasirinkite sau patogų būdą atlikite apmokėjimą. Puslapio apačioje galite pasirinkti mokėjimą prekybos centro kasose - tik reikės atsispausdinti mokėjimo kvitą.

 

 

 

 

 

5 žingsnis. Spręskite parengiamąsias užduotis ir dalyvaukite finale!