Dalyvio mokestis

ŠI SKILTIS AKTUALI, JEI PATEKAI Į FINALĄ!

Mokiniai, dalyvavę kvalifikaciniame olimpiados dalyko etape ir surinkę 50% ir daugiau procentų, yra kviečiami dalyvauti olimpiados finale. Viskas, ką reikia atlikti prieš finalą - dalyvio mokesčio apmokėjimas.

Skaityk toliau ir sužinok, kaip patvirtinti savo dalyvavimą finale!

 

Svertinį balų skaičių (50%) perkopę dalyviai yra kviečiami dalyvauti finale ir varžytis dėl didžiulio prizinio fondo. Finalo dalyvio mokestis- 10 eurų. Dalyvio mokestis yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, personalo ir prizinio fondo išlaidoms.


Dalyvauk finale pigiau!

 

Dalyvauk ne vienoje olimpiadoje ir dalyvauk pigiau:
Vienos olimpiados finalo dalyvio mokestis - 10 eurų, jei dalyvausi dviejų ar daugiau olimpiadų finaluose - viena olimpiada kainuos pigiau.


Mokėjimą galima atlikti prisijungus prie savo paskyros arba tiesiai iš pagrindinio puslapio.

 

1 žingsnis. Užeikite į puslapį www.kings.lt, laukelyje "Pasitikrink savo rezultatą" įveskite savo dalyvio kodą ir spauskite "Tikrinti".

2 žingsnis. Atlikę nurodytus veiksmus, turėtumėte pamatyti savo rezultatą, teisingus užduočių atsakymus, o dešinėje dalyvio pusėje- laukelį finalo dalyvio mokestis. Norėdami atlikti apmokėjimą - susipažinkite su taisyklėmis ir spauskite "Apmokėti".

 

 

 

3 žingsnis. Atlikę antrąjį žingsnį, turėtumėte išvysti šį langelį. Paskyroje "mokėtojas" įveskite savo el.paštą ir spauskite "tęsti apmokėjimą".

 

 

4 žingsnis. Pasirinkite sau patogų būdą atlikite apmokėjimą. Puslapio apačioje galite pasirinkti mokėjimą prekybos centro kasose - tik reikės atsispausdinti mokėjimo kvitą.

 

 

 

 

 

5 žingsnis. Spręskite parengiamąsias užduotis ir dalyvaukite finale!