KVALIFIKACINIS ETAPAS

PASITIKRINK SAVO ŽINIAS VISIŠKAI NEMOKAMAI

VASARIO 26 - KOVO 10 DIENOMIS!

 

KVALIFIKACINIS ETAPAS - pirmasis KINGS olimpiadų turas skirtas visiems 1-12 klasių mokiniams, kurie nori pasitikrinti žinias net 6 mokomosiuose dalykuose! Skaityk toliau ir sužinok, kaip dalyvauti visiškai nemokamame žinių patikrinime.

NAUJIENA! Kviečiame pirmų klasių mokinius pasitikrinti savo žinias matematikos, lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo mokomuosiuose dalykuose!

Dalyvauti

Norint dalyvauti KINGS olimpiadose reikia susikurti asmeninę mokytojo arba mokinio paskyrą ČIA: www.kings.lt/registracija.lt;Mokinys gali susikurti asmeninę paskyrą arba paprašyti dalyko mokytojo, kad jis pridėtų naują mokinį savo KINGS Mokytojo paskyroje.

Jei mokinys jau yra dalyvavęs KINGS olimpiadose bei turi asmeninę paskyrą, kiekvieno semestro pradžioje užtenka prisijungti prie paskyros ir aktyvuoti savo dalyvavimą pasirinktose olimpiadose.  Registruotis iš naujo nereikia. Jei mokinys pamiršo savo prisijungimo duomenis, susisiekite el.paštu info@kings.lt

 

Kiekvienas mokinys turi galimybę pasiruošti kvalifikaciniam etapui atlikdamas pasirengiamuosius testus. Pasirengiamuosius testus, mokinys ras SAVO PASKYROJE ir juos galės atlikti jam patogiu metu. Pasirengiamieji testai skirti suprasti, kokio formato užduotys laukia kvalifikaciniame etape, tačiau jų atlikti nėra privaloma.

 

Kvalifikacinis etapas yra VISIŠKAI NEMOKAMAS ir vyksta internetu! Dalyvauti jame galima vasario 26 - kovo 10 dienomis. 

 

Šiame ture mokiniai turi surinkti atitinkamą skaičių taškų, tikrinant bazines žinias, jog galėtų dalyvauti finaliniame etape, jei norės varžytis dėl geriausių semestro prizų ir diplomų, patvirtinančių pasiektą žinių lygmenį.

 

Po kvalifikacinio etapo mokiniai ir jų mokytojai sužinos testo atsakymus ir savo rezultatus, kuriuos galės matyti įvedus dalyvio kodą į laukelį “Patikrink savo rezultatą”. (Norint pamatyti rezultatus, reikia būti prisijungus prie savo paskyros)

 

Mokiniai, surinkę atitinkamą skaičių taškų bus kviečiami dalyvauti finaliniame olimpiados etape.