KONKURSAS

LAIŠKŲ IR ATVIRUKŲ KONKURSAS "LAIŠKAI DRAUGYSTEI"


KONKURSO REZULTATAI PASKELBTI! 

PAMATYK GERIAUSIUS KONKURSO DARBUS ČIA: VIRTUALI GALERIJA

 

Norime nuoširdžiai pasidžiaugti Jūsų aktyvumu, kūrybiškumu ir idėjomis! Ilgai dirbusios net dvi komisijos stengėsi kuo daugiau laiko skirti kiekvieno iš Jūsų darbui. Kadangi sulaukėme itin daug labai stiprių darbų, pripažinsime, vertinimo procesai tikrai nebuvo lengvi.

 

Tačiau šiandien norime su didžiausiu džiaugsmu pranešti mūsų 16 konkurso nugalėtojų, kuriems atitenka KINGS Lietuva ir LR URM prizai bei mūsų draugų - "Nieko rimto" leidyklos knygos! Kiekvienas konkurso laimėtojas taip pat bus apdovanotas diplomais ant kurių pasirašė ir sveikinimus Jums perduoda Lietuvos užsienio reikalų ministras - Gabrielius Landsbergis ir KINGS Lietuva vadovė - Meida Kontorovičiūtė.

Kviečiame pasidžiaugti konkurso nugalėtojais!

 

2-4 KLASIŲ AMŽIAUS GRUPĖ:

1. Jokūbas Kajackas

2. Danielė Lukoševičiūtė

3. Ieva Majauskaitė

4. Gabija Zubaitė

5. Izabelė Pilkaitė

 

5-8 KLASIŲ AMŽIAUS GRUPĖ:

1. Akvilė Mačiulevičiūtė

2. Emilija Nareiko

3. Elzė Dubnikovaitė

4. Meinardas Šiugžda

5. Ula Gaubė

 

9-12 KLASIŲ AMŽIAUS GRUPĖ:

1. Nerija Stankevičiūtė

2. Gabija Rybakovaitė

3. Julita Tičkaitė

4. Guostė Marija Petniūnaitė

5. Indrė Armanavičiūtė

 

Pagrindine konkurso nugalėtoja tapo -  KAMILĖ KAIRIŪKŠTYTĖ (LSMU gimnazija, 11 kl.), darbo pavadinimas: "Tiltas tarp Argentinos ir Lietuvos". Nugalėtojai atitenka ne tik konkurso organizatorių ir partnerių dovanos, bet ir visai Kamilės klasei skiriami apsilankymai LR Užsienio reikalų ministerijoje ir ilgalaikėje parodoje "Kuriančiajai Lietuvos diplomatijai - 100".

 

Visų laimėtojų prašome kuo greičiau susisiekti su mumis konkursas@kings.lt paštu. Siunčiamame laiške pridėkite savo kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas, pašto kodas ir telefono numeris), kuriuo konkurso organizatoriai galėtų išsiųsti prizus.

 

KIEKVIENA KONKURSO DALYVĮ PADĖKA PASIEKS EL. PAŠTU, KURIUO ATSIUNTĖ SAVO DARBĄ.

 

Kviečiame nenusiminti tuos, kurie netapo konkurso nugalėtojais, nes visais geriausiais darbais pasidalinsime viešai. Jau labai greitai KINGS Lietuva puslapyje (www.kings.lt) bei KINGS Lietuva Facebook paskyroje bus sukurta virtuali darbų galerija!


KINGS Lietuva kartu su Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija kviečia 2-12 kl. mokinius dalyvauti nemokamame laiškų rašymo ir/arba atvirukų kūrimo konkurse „Laiškai draugystei“.

Minėdami diplomatinių santykių atkūrimo/užmezgimo 30-mečius bei 100-mečius, skatiname gvildenti draugiškų tarptautinių santykių idėjas, kūrybiškai pristatyti savo šalį bei pateikti originalias interpretacijas apie tai, kas man (aut. past. konkurso dalyviui) yra šalių ir jų visuomenių tarpusavio draugystė. Darbas gali būti adresuojamas pasirinktos valstybės (valstybių sąrašą galite rasti žemiau) vadovui, politikui, diplomatui, įsivaizduojamam draugui ir pan.

 

Konkurso pradžia – 2021 m. kovo 15 d. Laiškus ir/arba atvirukus reikia pateikti iki 2021 m. balandžio 15 d., atsiunčiant darbų elektronines ir/ar skenuotas versijas bei savo kontaktinę informaciją adresu konkursas@kings.lt. Klausimus, susijusius su olimpiadomis, o ne konkursu, būtina siųsti el. paštu info@kings.lt , kitu atveju jie bus neatsakomi! 

 

DALYVAUJANT KONKURSE, BŪTINA SUSIPAŽINTI SU KONKURSO NUOSTATAIS, KURIUOS RASITE ČIA

VALSTYBIŲ SĄRAŠĄ RASITE ČIA

 

KAIP DALYVAUTI KONKURSE?

 

Jei turite klausimų, lauksime Jūsų laiško el. paštu konkursas@kings.lt

 

Linkime įkvėpimo ir didžiausios sėkmės!