KINGS JUNIOR

NAUJAS EDUKACINIS PROJEKTAS

KINGS JUNIOR

Metas išbandyti nuolatinį, nenutrūkstamą mokymąsi!

KINGS Junior - mokymosi platforma, kuri suteiks galimybę 1-4 klasių mokiniams tobulinti anglų kalbos, lietuvių kalbos bei matematikos žinias kiekvieną savaitę. Mėnesio pabaigoje kiekvieno mokinio lauks trumpa asmeninė pasiekimų analizė.
 

Artboard

Nenutrūkstamas mokymasis

Leis mokiniams geriau įsiminti informaciją. Mokiniai, reguliariai atlikdami testus, galės atrasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses bei jas tobulinti.

Untitled

Mokymasis tarsi žaidimas

Mokinys, atlikdamas testus, už kiekvieną pasiekimą tam tikroje srityje rinks ženklelius, kurie motyvuos mokytis ir toliau gerinti savo įgūdžius. Mokiniai savo ženklelius galės kaupti ne tik asmeninėje paskyroje, tačiau taip pat savo draugams juos galės parodyti socialiniuose tinkluose.

Artboard

Individualus mokymasis

Leis stebėti savo asmeninę pažangą ir nusistatyti temas, kuriose jiems dar reikia pasimokyti. Šis individualizuotas požiūris į mokymąsi gali padėti mokiniams sutelkti dėmesį į savo silpnąsias vietas ir pagerinti bendrus mokymosi rezultatus.

PRENUMERATA

Užsisakyti prenumeratą!

Norint naudotis šia mokymosi platforma, galėsite pasirinkti vieną iš trijų prenumeratų planų:

 

  • Pasirinkus pirmąjį prenumeratos planą ( 3 dalykai - 1 mėnesis), Jūsų pasirinktą mėnesį, turėsite prieigą prie visų 3 mokomųjų dalykų testų.
  • Jei pasirinksite prenumeratos planą “1 dalykas - 4 mėnesiai”, turėsite prieigą prie vieno mokomojo dalyko testų visą sezoną - 4 mėnesius.
  • Pasirinkus trečiąjį prenumeratos planą, turėsite galimybę atlikti visų mokomųjų dalykų testus visą sezoną - 4 mėnesius.

 

Kaip užsisakyti prenumeratą?

Norint užsisakyti prenumeratą, turite prisijungti prie asmeninės paskyros. Jei dar neturite paskyros, kviečiame užsiregistruoti.

 

1. Prisijungę prie savo paskyros, kairėje pusėje esančioje valdymo juostoje pasirinkite “KINGS Junior”;

2. Pasirinkite norimą prenumeratą ir paspauskite mygtuką “Prenumeruoti”;

3. Pasirinkite Jums patogų apmokėjimo būdą.

PROJEKTO FORMATAS

1. Atsižvelgiant į prenumeratos pobūdį, kiekvieną savaitę, mokinys, prisijungęs prie asmeninės paskyros, galės atlikti naujus anglų kalbos, lietuvių kalbos bei matematikos testus.

2. Po kiekvieno atlikto testo, mokinys iš karto sužinos, kaip jam sekėsi atlikti testą, matys teisingai ir neteisingai atsakytus klausimus bei galės analizuoti savo klaidas.

 
 
 
 
 
 

3. Kiekvieno naujo mėnesio pradžioje, mokinys, savo asmeninėje paskyroje, galės rasti praėjusio mėnesio įgūdžių analizę ir gautus motyvacinius ženklelius.

4. Mokinys testus gali atlikti jam patogiu metu. Tai reiškia, jog testai bus įkeliami kiekvienos savaitės pradžioje, tačiau juos atlikti mokinys galės kada tik norės. 

Išbandykite KINGS JUNIOR!

Užsisakykite prenumeratą ir pradėkite tobulinti savo žinias jau dabar!

Užsisakyti prenumeratą!
14787-01.svg

Dažniausiai užduodami klausimai

Įsigijus KINGS Junior prenumeratą, kiekvieną savaitę vaikas savo paskyroje galės atlikti pasirinkto mokomojo dalyko testus ir taip nenūtrūkstamai mokytis visus metus! Kiekvieno naujo mėnesio pradžioje vaikas galės matyti individualią mėnesio rezultatų analizę. Šioje analizėje jis galės sužinoti, kaip jam sekėsi, kur dar reikėtų patobulėti ir ką reikėtų pasimokyti.
Prenumerata galios iki Jūsų jau apmokėto laikotarpio pabaigos. Pasibaigus prenumeratos laikotarpiui, ji bus nutraukta automatiškai, o įsigyti norimą prenumeratos planą galėsite iš naujo.
Prenumeratos galiojimo laiką galite patikrinti prisijungę prie savo paskyros, įėjus į KINGS Junior aplinką.