Kings olimpiados finalas 2020

APIE 2020 RUDENS SEMESTRO OLIMPIADOS FINALUS

 

Jau antrą semestrą iš eilės KINGS olimpiadų finalai persikelia į virtualią erdvę! Finalai bus vykdomi nuotoliniu būdu www.kings.lt platformoje spalio 19 – lapkričio 6 dienomis. Turėdami daugiametę patirtį žinių patikrinime, naudingo ir įdomaus turinio kūrime bei motyvacijos skatinimo ugdyme, visas jėgas sutelkėme į internetu organizuojamo olimpiados finalo kūrimą tam, kad mūsų olimpiadų dalyviai dabartinės situacijos kontekste būtų saugūs ir sveiki. 

 

 PASIRUOŠIMAS DALYVAVIMUI

 

 

    KVIETIMAS Į OLIMPIADOS FINALĄ

 

Dalyvauti olimpiados finale kviečiami visi kvalifikacinio etapo dalyviai, surinkę 50 % ir didesnį norminį įvertinimą. 

 

    DALYVAVIMO PATVIRTINIMAS 
 
Norint patvirtinti dalyvavimą olimpiados finale, užtenkta atlikti dalyvio mokestį pagal dalyvio kodą ir papildomai niekur registruotis nereikia.
 
Finalinis olimpiados etapas yra apmokestinamas dalyvio mokesčiu, kuris yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, prizinio fondo ir kt. išlaidoms.
Aktyvuodami dalyvavimą finale, www.kings.lt puslapyje esančiame laukelyje, ,,Pasitikrink savo rezultatą" suveskite asmeninį dalyvio kodą ir paspauskite mygtuką ,,Tikrintis". Jei kvalifikacinio turo dalyvio rezultatas atitinka finalo kriterijų, galite spausti ,,Apmokėti" dešinėje puslapio pusėje. Dalyviai, kurie dalyvavo ne vieno dalyko kvalifikaciniame etape, skirtingų dalykų finaluose gali dalyvauti su taikoma nuolaida. 
 
Tikslius žingsnius, kaip patvirtinti dalyvavimą olimpiados finale, galite rasti čia
 

    PASIRENGIMAS FINALUI

 

Atlikus finalo dalyvio mokestį, mokinio paskyroje automatiškai aktyvuojami finalo pasirengiamieji testai. Sprendžiant šiuos testus, mokinys gali ne tik geriau pasiruošti artėjančiam finalui, bet ir įvertinti, kokio sudėtingumo ir formato užduotys laukia finale. Primename, kad pasirengiamuosiuose testuose pateikiamos pavyzdinės, ankstesnių finalų užduotys. Finalo metu pateikiamas didesnis užduočių kiekis bei laiko sprendimui suteikiama daugiau. 

 

OLIMPIADOS FINALO UŽDUOČIŲ FORMATAS IR ATLIKIMAS

 
    FORMATAS
 

Užduotys pateikiamos KINGS elektroninėje testavimo platformoje 2-12 klasių mokiniams nuo spalio 19  iki  lapkričio 6 dienos.

Kiekvienos klasės dalyvių matematikos olimpiadoje laukia 15 užduočių, anglų ir lietuvių kalbų olimpiadose po 40 užduočių testo formatu, kuriose reikia pasirinkti 1 teisingą iš 4 galimų variantų. 

Taip pat kiekvieno dalyko olimpiadoje pateikiamos 1-2 atviro tipo atsakymo reikalaujančios užduotys. Kalbų olimpiadose, tai - rašinys ar laisvo stiliaus esė, matematikos - uždavinio sprendimo logikos paaiškinimas. 

 
 ATLIKIMO SĄLYGOS

 

Kiekvienas dalyvavimą olimpiados finale aktyvavęs mokinys, gali atlikti finalo užduotis spalio 19 – lapkričio 6 dienomis jam patogiu metu. 

Tam reikia prisijungti prie savo asmeninės mokinio paskyros www.kings.lt svetainėje su tuo dalyvio kodu, kuriuo buvo atliktas kvalifikacinis olimpiados etapas ir atliktas apmokėjimas.

Pamiršus slaptažodį, visada galima jį atkurti čia: pamiršau slaptažodį

Prisijungus prie mokinio paskyros pats pirmas langas skirtas olimpiados finalo atlikimui - liks tik pasirinkti, kurio dalyko olimpiadoje dalyvausite!

 Kadangi tai yra nuotolinis žinių pa(si)tikrinimo būdas, griežtai prašome nesinaudoti pagalbinėmis priemonėmis ir kitų asmenų pagalba. Akademiniame tobulėjimo kelyje yra ypatingai svarbu būti sąžiningam prieš patį save tam, kad objektyviai įsivertintumei asmenines žinias ir galėtumei siekti dar didesnio žinojimo. Tam, kad dalyviai turėtų motyvaciją būti sąžiningi, pakeista prizų skyrimo tvarka.

 

REZULTATŲ SKELBIMAS

  • Rezultatai bus skelbiami per 5 darbo dienas nuo finalų pabaigos.
  • Po rezultatų paskelbimo skiriamos 2 darbo dienos apeliacijų teikimui.
  • Po kelių dienų nuo apeliacinio laikotarpio pabaigos, skelbiamas nacionalinis reitingas.
  • Jei finalo metu nebus išsiaiškinti olimpiados finalo nugalėtojai, superfinalas bus vykdomas gyvai didžiuosiuose Lietuvos miestuose. 

 

PRIZAI

 

Visas prizinis fondas yra skirtas matematikos, pasaulio pažinimo, anglų ir lietuvių kalbos olimpiadų dalyviams. Kiekvienoje klasės grupėje yra po tris laimėtojus (tai dalyviai, surinkę daugiausiai taškų savo grupėje).

 

2020 metų rudens sezono olimpiadų prizai:

I-oji vieta - Momentinis fotoaparatas

II-oji vieta - Belaidės ausinės

III-oji vieta - Nešiojama kolonėlės

 

APDOVANOJIMAI

 

Visi olimpiados dalyviai gauna diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygmenį olimpiadoje. Diplomai mokiniams pristatomi į mokymo įstaigas kito akademinio semestro pradžioje. 

Matematika

REZULTATAS

DIPLOMAS

 82-100% bendra taškų suma

 I-ojo lygmens diplomas

 52-81% bendra taškų suma

 II-ojo lygmens diplomas

 32-51% bendra taškų suma

 III -ojo lygmens diplomas

 1-31% bendra taškų suma

 Sertifikatas

 

Anglų kalba

REZULTATAS

DIPLOMAS

 94-100% bendra taškų suma

 I-ojo lygmens diplomas

 58-93% bendra taškų suma

 II-ojo lygmens diplomas

 37-57% bendra taškų suma

 III-ojo lygmens diplomas

 1-36% bendra taškų suma

 Sertifikatas

 

Lietuvių kalba 

REZULTATAS

DIPLOMAS

 94-100% bendra taškų suma

 I-ojo lygmens diplomas

 58-93% bendra taškų suma

 II-ojo lygmens diplomas

 37-57% bendra taškų suma

 III-ojo lygmens diplomas

 1-36% bendra taškų suma

 Sertifikatas

 

Pasaulio pažinimas

REZULTATAS

DIPLOMAS

 94-100% bendra taškų suma

 I-ojo lygmens diplomas

 58-93% bendra taškų suma

 II-ojo lygmens diplomas

 37-57% bendra taškų suma

 III-ojo lygmens diplomas

 1-36% bendra taškų suma

 Sertifikatas

 

 

 

 TOBULĖKIME IR AUKIME KARTU!