NAUJAS SEMESTRAS PRASIDĖS PO:
 d.  val.  min.  sek.

Apdovanojimai

APDOVANOJIMAI

 

 Kokius prizus siūlo KINGS olimpiada?

 

Visas prizinis fondas yra skirtas anglų kalbos, matematikos ir lietuvių kalbos olimpiadų dalyviams. Kiekvienoje klasės grupėje yra po tris laimėtojus (tai dalyviai, surinkę daugiausiai taškų savo grupėje).

 

Kiekvienais metais KINGS komanda išdalina net 81 prizą:

 

I-oji vieta- Planšetinis kompiuteris (x27);

II-oji vieta- Išmanusis laikrodis (x27);

III-oji vieta- Išmanioji apyrankė (x27).

 

 


 Kuo naudingi KINGS prizai?

 

Žinome, kad šiais laikais yra svarbu turėti išmaniuosius prietaisus, nes nėra dienos be technikos mūsų rankose! Technologinė pažanga padeda mokytis, domėtis apie mokykloje išgirstus įdomius faktus plačiau ir pažinti pasaulį taip, kaip dar niekas nėra pažinęs iki šiol! Kings olimpiada, atsižvelgdama į šiandienos tendencijas, olimpiados prizus išrenka geriausiai atitinkančius Jūsų norus, todėl norime pasidalinti kuo yra naudingi Kings prizai:

 

 

 PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI - jei norite telefono, bet jo ekranas per mažas, o galbūt norite kompiuterio, bet su juo nepatogu kiekviename gyvenimo žingsnyje? Siūlome patogią priemonę, kuria galėsite žaisti žaidimus, sekti naujienas, bei pritaikyti ją mokymosi procese!

 

IŠMANIEJI LAIKRODŽIAI - ar vis populiarėjantys išmanieji laikrodžiai greitu metu pakeis telefonus? Prijungus telefoną prie laikrodžio, jame galėsi matyti SMS žinutes, savo dienotvarkės kalendorių ir kitas funkcijas, kurias pamatysi laimėjęs šį prizą!

 

IŠMANIOSIOS APYRANKĖS - šiandien itin dažnai pastebima, jog pramoga tapusiu kiekvienos dienos žingsnių matuokliu naudojasi kiekvienas! Palaikyti sveiką gyvenseną lengvai ir patogiai gali padėti išmanioji apyrankė, kuri kiekviename žingsnyje bus kartu su Jumis!

 

 


 Ką gauna dalyviai, nelaimėję prizinės vietos?

 

- Kings prizai neapsiriboja aukščiau išvardintais prizais! Visi kvalifikacinio etapo dalyviai po rezultatų paskelbimo savo mokinio anketoje gauna el. sertifikatą, patvirtinantį dalyvavimą tarptautinės olimpiados kvalifikaciniame etape.

- Kings olimpiada visiems finalo dalyviams finalo metu įteikia tušinukus ir sertifikatus, patvirtinančius dalyvavimą finaliniame Kings olimpiados etape. Taip pat, kito semestro pradžioje į finalistų mokyklas atvežami/atsiunčiami diplomai visiems finalistams, patvirtinantys pasiektą žinių lygį.