Apdovanojimai

APDOVANOJIMAI

 

 Kokius prizus siūlo KINGS olimpiada?

 

Visas prizinis fondas yra skirtas matematikos, pasaulio pažinimo, anglų ir lietuvių kalbos olimpiadų dalyviams. Kiekvienoje klasės grupėje yra po tris laimėtojus (tai dalyviai, surinkę daugiausiai taškų savo grupėje).

 

 2020 metų rudens semestro prizai:

 

I-oji vieta- Momentinis fotoaparatas;

II-oji vieta- Belaidės ausinės;

III-oji vieta- Nešiojama kolonėlė.

 

 


 Kuo naudingi KINGS prizai?

 

Žinome, kad šiais laikais yra svarbu turėti išmaniuosius prietaisus, nes nėra dienos be technikos mūsų rankose! Technologinė pažanga padeda mokytis, domėtis apie mokykloje išgirstus įdomius faktus plačiau ir pažinti pasaulį taip, kaip dar niekas nėra pažinęs iki šiol! Kings olimpiada, atsižvelgdama į šiandienos tendencijas, olimpiados prizus išrenka geriausiai atitinkančius Jūsų norus, todėl norime pasidalinti kuo yra naudingi Kings prizai:

 


 Ką gauna dalyviai, nelaimėję prizinės vietos?

 

- Kings prizai neapsiriboja aukščiau išvardintais prizais! Visi kvalifikacinio etapo dalyviai po rezultatų paskelbimo savo mokinio anketoje gauna el. sertifikatą, patvirtinantį dalyvavimą tarptautinės olimpiados kvalifikaciniame etape.

- Kings olimpiada visiems finalo dalyviams finalo metu įteikia tušinukus ir sertifikatus, patvirtinančius dalyvavimą finaliniame Kings olimpiados etape. Taip pat, kito semestro pradžioje į finalistų mokyklas atvežami/atsiunčiami diplomai visiems finalistams, patvirtinantys pasiektą žinių lygį.