Apdovanojimai

APDOVANOJIMAI


Dėl COVID-19 pasikeitė olimpiados finalo organizavimo tvarka. Atitinkamai dabar dalyviai varžosi dėl kur kas didesnio prizinio fondo!


 

 

DĖL COVID-19 PASIKEITĖ OLIMPIADOS FINALO TVARKA
(SPAUSTI)

 

 Kokius prizus siūlo KINGS olimpiada?

 

Visas prizinis fondas yra skirtas matematikos, pasaulio pažinimo, anglų ir lietuvių kalbos olimpiadų dalyviams. Kiekvienoje klasės grupėje yra po tris laimėtojus (tai dalyviai, surinkę daugiausiai taškų savo grupėje).

 

Kiekvienais mokslo metais KINGS komanda išdalina net 174 prizus! 2020 metų pavasario semestro prizai:

 

I-oji vieta- Momentinis fotoaparatas (x27);

II-oji vieta- Belaidės ausinės (x27);

III-oji vieta- Išmanioji apyrankė (x27).

 

 


 Kuo naudingi KINGS prizai?

 

Žinome, kad šiais laikais yra svarbu turėti išmaniuosius prietaisus, nes nėra dienos be technikos mūsų rankose! Technologinė pažanga padeda mokytis, domėtis apie mokykloje išgirstus įdomius faktus plačiau ir pažinti pasaulį taip, kaip dar niekas nėra pažinęs iki šiol! Kings olimpiada, atsižvelgdama į šiandienos tendencijas, olimpiados prizus išrenka geriausiai atitinkančius Jūsų norus, todėl norime pasidalinti kuo yra naudingi Kings prizai:

 

 

  MOMENTINIAI FOTOAPARATAI - pagauk akimirką ir paliesk ją! Jei pabodo fiksuoti gyvenimo akimirkas su telefone esančia kamera ir jei užfiksuotą nuotrauką nori turėti savo rankose vos per kelias minutes, siūlome Tau momentinį fotoaparatą! 

 

  BELAIDĖS AUSINĖS - sparčiai populiarėjanti technologija, kurią noriai išbando sportininkai, žaidimų mėgėjai ir ypač jaunoji karta! Bluetooth ausinės neturi laidų, jos patogiai ir greitai yra sujungiamos su skirtingais įrenginiais bei stebina puikia garso kokybe - tai tik keletas privalumų, o likusius galėsi atrasti, kuomet belaidės ausinės pasieks Tave!

 

IŠMANIOSIOS APYRANKĖS - šiandien itin dažnai pastebima, jog pramoga tapusiu kiekvienos dienos žingsnių matuokliu naudojasi kiekvienas! Palaikyti sveiką gyvenseną lengvai ir patogiai gali padėti išmanioji apyrankė, kuri kiekviename žingsnyje bus kartu su Tavimi!

 

 


 Ką gauna dalyviai, nelaimėję prizinės vietos?

 

- Kings prizai neapsiriboja aukščiau išvardintais prizais! Visi kvalifikacinio etapo dalyviai po rezultatų paskelbimo savo mokinio anketoje gauna el. sertifikatą, patvirtinantį dalyvavimą tarptautinės olimpiados kvalifikaciniame etape.

- Kings olimpiada visiems finalo dalyviams finalo metu įteikia tušinukus ir sertifikatus, patvirtinančius dalyvavimą finaliniame Kings olimpiados etape. Taip pat, kito semestro pradžioje į finalistų mokyklas atvežami/atsiunčiami diplomai visiems finalistams, patvirtinantys pasiektą žinių lygį.