FINALAS

KINGS OLIMPIADŲ FINALAI

KOVO 18 - BALANDŽIO 7 DIENOMIS!

KINGS FINALAI - antrasis olimpiadų etapas, kuriame dalyvauti kviečiami visi kvalifikacinio etapo dalyviai, surinkę 50 % ir didesnį norminį įvertinimą. 

 

 

 

Norint patvirtinti dalyvavimą olimpiados finale, užtenkta atlikti dalyvio mokestį pagal dalyvio kodą ir papildomai niekur registruotis nereikia.

Olimpiadų finalai yra apmokestinami dalyvio mokesčiu, kuris yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, prizinio fondo ir kt. išlaidoms. 

Patvirtinus savo dalyvavimą finale, mokinio paskyroje automatiškai aktyvuojami finalo pasirengiamieji testai.  

Sprendžiant šiuos testus, mokinys gali ne tik geriau pasiruošti artėjančiam finalui, bet ir įvertinti, kokio sudėtingumo ir formato užduotys laukia finale. Primename, kad pasirengiamuosiuose testuose pateikiamos pavyzdinės, ankstesnių finalų užduotys. Finalo metu pateikiamas didesnis užduočių kiekis bei suteikiama daugiau laiko sprendimui.

 

KINGS finalų užduotys pateikiamos www.kings.lt prisijungus prie asmeninės paskyros kovo 18 - balandžio 7 dienomis (imtinai).

Finaluose pateikiamos testinės užduotys bei 1-2 atviro tipo užduotys. Šios užduotys tai - rašinys ar laisvo stiliaus esė, atviras klausimas, matematikos olimpiadoje - uždavinio sprendimo logikos paaiškinimas ir atsakymo pateikimas raštu. Visoms užduotims atlikti skiriama 60 minučių.

Informaciją, kaip atlikti finalų testus

 

Kiekvienas dalyvavimą olimpiados finale aktyvavęs mokinys, gali atlikti finalo užduotis kovo 18 - balandžio 7 dienomis (imtinai) jam patogiu metu. 

Kadangi tai yra nuotolinis žinių pa(si)tikrinimo būdas, griežtai prašome nesinaudoti pagalbinėmis priemonėmis ir kitų asmenų pagalba. Akademiniame tobulėjimo kelyje yra ypatingai svarbu būti sąžiningam prieš patį save tam, kad objektyviai įsivertintumei asmenines žinias ir galėtumei siekti dar didesnio žinojimo. 

 


PASIILGOME JŪSŲ!

PRISIMINKIME AKIMIRKAS IŠ GYVAI VYKUSIŲ FINALŲ!