FINALAI

KINGS OLIMPIADŲ FINALAI

KOVO 28 - BALANDŽIO 17 DIENOMIS!

 

KINGS FINALAI - antrasis olimpiadų etapas, kuriame dalyvauti kviečiami visi kvalifikacinio etapo dalyviai, surinkę 50 % ir didesnį norminį įvertinimą.

KOKIE PRIZAI LAUKIA FINALISTŲ?

 

KAIP PATVIRTINTI DALYVAVIMĄ FINALE?

 

Norint patvirtinti dalyvavimą olimpiados finale, užtenkta atlikti dalyvio mokestį pagal dalyvio kodą ir papildomai niekur registruotis nereikia.

 

Informaciją, kaip patvirtinti dalyvavimą finale, rasite čia: spausti čia

Olimpiadų finalai yra apmokestinami dalyvio mokesčiu, kuris yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, prizinio fondo ir kt. išlaidoms. Vienos olimpiados finalo dalyvio mokestis - 12 eurų, jei dalyvausi trijų ar daugiau olimpiadų finaluose - viena olimpiada kainuos pigiau.

 

Dalyvavimas 3 finaluose - tik 30 eurų vietoje 36 eurų.
Dalyvavimas 4 finaluose - tik 34 eurai vietoje 48 eurų.
Dalyvavimas 5 finaluose - tik 40 eurų vietoje 60 eurų.
Dalyvavimas 6 finaluose - tik 45 eurai vietoje 72 eurų.

 

PASIRUOŠK SPRĘSDAMAS PASIRENGIAMUOSIUS TESTUS

 

Patvirtinus savo dalyvavimą finale, mokinio paskyroje automatiškai aktyvuojami finalo pasirengiamieji testai.  

 

Kaip rasti parengiamąsias užduotis?

 

 

Sprendžiant šiuos testus, mokinys gali ne tik geriau pasiruošti artėjančiam finalui, bet ir įvertinti, kokio sudėtingumo ir formato užduotys laukia finale. Primename, kad pasirengiamuosiuose testuose pateikiamos pavyzdinės, ankstesnių finalų užduotys. Finalo metu pateikiamas didesnis užduočių kiekis bei suteikiama daugiau laiko sprendimui.

 

DALYVAVIMAS FINALE

 

KINGS finalų užduotys pateikiamos www.kings.lt prisijungus prie asmeninės paskyros nuo KOVO 28 IKI BALANDŽIO 17 DIENOS.

Finaluose pateikiamos testinės užduotys bei 1-2 atviro tipo užduotys. Šios užduotys tai - rašinys ar laisvo stiliaus esė, atviras klausimas, matematikos olimpiadoje - uždavinio sprendimo logikos paaiškinimas ir atsakymo pateikimas raštu. Visoms užduotims atlikti skiriama 40 minučių.

 

Kaip dalyvauti finale?

 

 

Jei nori dalyvauti finale, kurio kvalifikaciniame etape nesuspėjai sudalyvauti – nieko tokio! Juos gali atlikti prisijungęs prie savo paskyros.

 

Jei dar nesi aktyvavęs dalyvavimo norimame finale, spausk mygtuką “ Aktyvuoti dalyvavimą”.

 

Kadangi tai yra nuotolinis žinių pa(si)tikrinimo būdas, griežtai prašome nesinaudoti pagalbinėmis priemonėmis ir kitų asmenų pagalba. Akademiniame tobulėjimo kelyje yra ypatingai svarbu būti sąžiningam prieš patį save tam, kad objektyviai įsivertintumei asmenines žinias ir galėtumei siekti dar didesnio žinojimo.

 

Apie KINGS finalus

 

1. Testo trukmė -  60 minučių. 

2. Paskutinėje papildomoje testo užduotyje tau reikės įrašyti atsakymą į klausimą. Kalbų olimpiadose, tai - rašinys ar laisvo stiliaus esė, matematikos - uždavinio sprendimo logikos paaiškinimas. Nepamiršk, kad šiose užduotyse norime pamatyti, koks kūrybingas Tu esi!

3. Testo metu Tau prireiks rašiklio ir juodraščio, tad turėk juos su savimi. Pasitikėk savo jėgomis, neskubėk ir pasitikrink!

4. Testo metu griežtai rekomenduojame nesinaudoti telefonu, nenusirašinėti, atlikti testus savarankiškai, nesinaudoti užrašais ir knygomis bei interneto pagalba!

5. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką “Baigti testą”, kitaip atsakymai gali neišsisaugoti!

 

REZULTATŲ SKELBIMAS

 

KINGS finalų rezultatai skelbiami per 5 darbo dienas nuo visų finalų pabaigos.

 

Po rezultatų paskelbimo skiriama 1 diena apeliacijų teikimui. Teikiant apeliaciją, privaloma, kad ji būtų argumentuota. Taip pat privaloma nurodyti savo dalyvio kodą, apeliuojamos užduoties sąlygą ir paaiškinimą, kodėl manai, kad atsakymas turėtų būti kitoks. Kitu atveju organizatoriai pasilieka teisę nenagrinėti apeliacijos. 

Nacionalinis reitingas skelbiamas praėjus apeliacijų nagrinėjimo laikotarpiui.

 

Superfinalas

 

Jei finalo metu nepavyksta išsiaiškinti nugalėtojų (dalyviai surenka vienodą, maksimalų skaičių taškų), organizuojamas superfinalas. Su superfinalo dalyviais susisiekiama asmeniškai, paskyroje nurodytais kontaktais.

 

APDOVANOJIMAI

 

Visas prizinis fondas yra skirtas matematikos, pasaulio pažinimo, anglų, lietuvių kalbos, logikos ir informacinių technologijų olimpiadų dalyviams. Kiekvienoje klasės grupėje yra po tris laimėtojus (tai dalyviai, surinkę daugiausiai taškų savo grupėje). Su prizų laimėtojais susisiekiama asmeniškai, paskyroje nurodytais kontaktais.

 

Visi olimpiadų finalų dalyviai gauna diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygmenį olimpiadoje. Diplomai mokiniams pristatomi į mokymo įstaigas kito akademinio semestro pradžioje. 

 

Diplomų lygmenys:

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@kings.lt