D.U.K


DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE KINGS OLIMPIADAS


 

Kyla klausimų apie registraciją ar olimpiados vykdymo tvarką? Tikimės, jog atsakymus į rūpimus klausimus pavyks rasti čia! 

 

 

- Pirmasis būdas. Visą reikiamą informaciją apie KINGS olimpiadą Jums gali suteikti anglų kalbos/lietuvių kalbos/matematikos/pasaulio pažinimo/informacinių technologijų mokytojas, esantis Jūsų mokykloje. Jis turi susikurti mokytojo paskyrą puslapyje www.kings.lt ir užregistruoti mokinius. Tuomet kiekvienam užregistruotam mokiniui gali duoti unikalų dalyvio kodą bei slaptažodį, su kuriais mokiniai turi prisijungti sistemoje ir pradėti spręsti užduotis.

- Antrasis būdas- prie sistemos prisijungti savarankiškai. Eikite į Kings puslapį, kuriame paspaudę langelį „registracija“ galėsite susikurti asmeninę mokinio paskyrą. Būtina užpildyti visus registracijos langelius. Prisijungę prie sistemos, viršuje matysite Jums priskirtą unikalų dalyvio kodą. Spręsti kvalifikacinio turo užduotis galėsite tik prisijungę prie savo paskyros su vartotojo ID kodu ir slaptažodžiu.

Jei jau turite asmeninę paskyrą, kurią sukūrė mokytojas, ar susikūrėte pats praeitą semestrą, užtenka prisijungti prie paskyros ir aktyvuoti savo dalyvavimą šio semestro olimpiadose.

Jei pamiršote prisijungimo duomenis - pasinaudokite funkcija atkurti slaptažodį

 

 

Ne, jums yra priskiriamas tik vienas dalyvio kodas, visam laikui, kol baigsite mokyklą. Prisijungę prie savo paskyros, turėsite galimybę pasirinkti, kurioje olimpiadoje norėsite dalyvauti: matematikos, anglų kalbos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, informacinių technologijų, logikos ar visose.

 

 

Žinoma! Paskyra sukurta visam laikui. Dalyvio kodas taip pat nebesikeis.

Norėdamas dalyvauti šio semestro olimpiadose: 1) prisijunk prie savo paskyros 2) spausk mygtuką "Dalyvausiu matematikos olimpiadoje"/ "Dalyvausiu anglų kalbos olimpiadoje"/ "Dalyvausiu lietuvių kalbos olimpiadoje" ir/arba "Dalyvausiu pasaulio pažinimo olimpiadoje"ir aktyvuok pažintinį kelią kartu su "Kings": spręsk parengiamąsias užduotis, dalyvauk pirmajame olimpiados ture, tikrink rezultatus, stebėk savo pažangą!

 

 

Dabar KINGS dalyviu tapti itin paprasta ir patogu! Matematikos, pasaulio pažinimo, lietuvių ir anglų kalbos kvalifikaciniai etapai vyks JŪSŲ MOKYKLOJE, anglų kalbos/matematikos/lietuvių kalbos/pasaulio pažinimo mokytojų nurodytoje vietoje ir laiku, internetiniu formatu

Jei negalite atlikti testo mokykloje, pedagogo paskirtu laiku, olimpiadų užduotis galėsite spręsti internetu savarankiškai, savo asmeninėje paskyroje.

Testas internetu prieinamas VASARIO 26 - KOVO 10 dienomis!

 

Olimpiados finalas 2024 pavasario semestre vyks www.kings.lt platformoje KOVO 18 - BALANDŽIO 7 dienomis.

 

 

2024 metų pavasario semestro KINGS olimpiadų finalai vyks www.kings.lt platformoje. 

Tam reikia prisijungti prie savo asmeninės mokinio paskyros www.kings.lt svetainėje su tuo dalyvio kodu, kuriuo buvo atliktas kvalifikacinis olimpiados etapas ir atliktas apmokėjimas.

 

 

Deja, bet finale dalyvauti gali tik kvalifikaciniame olimpiadose etape svertinį balų skaičių perkopę olimpiados dalyviai.

 

 

Kvalifikacinio turo rezultatai skelbiami per 7 darbo dienas po paskutinės kvalifikacinio olimpiados turo dienos. Finale dalyvavusių olimpiados dalyvių rezultatai skelbiami per dvi savaites nuo finalinio turo pabaigos. Apie savo rezultatą dalyvis bus informuojamas el.paštu arba registracijoje nurodytu telefonu. Taip pat rezultatas bus matomas asmeninėje dalyvio paskyroje, www.kings.lt puslapyje.

 

 

Taip, apeliacijas galima teikti vieną dieną po rezultatų paskelbimo. Teikiant apeliaciją, privaloma, kad ji būtų argumentuota. Kitu atveju organizatoriai pasilieka teisę nenagrinėti apeliacijos. Po apeliacijų teikimo laikotarpio pabaigos yra skelbiami galutiniai olimpiados rezultatai, reitingų lentelė. Apeliacijų laikotarpio metu bendri rezultatai gali keistis. 

 

 

Kvalifikacinis olimpiados etapas yra visiškai nemokamas, tad savo jėgas gali išbandyti visi norintys 1-12 klasių mokiniai! Susipažinę su olimpiados užduočių struktūra, tematika ir formatu, svertinį balų skaičių perkopę dalyviai bus kviečiami dalyvauti finale ir varžytis dėl  prizų. Finalo dalyvio mokestis - 13 eurų. Dalyvio mokestis yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, personalo ir didžiulio prizinio fondo išlaidoms.

 

 

Nuoseklią informaciją kaip atlikti apmokėjimą galite rasti čia: apmokėjimas

 

 

Tikrai taip! Įveskite el. pašto adresą bendroje formoje (kings.lt puslapyje, prisijungus su dalyvio kodu) ir galėsite pamatyti visas apmokėjimo galimybes. Apačioje galite pasirinkti Jums tinkamą būdą (mokėti prekybos centrų kasose ar grynaisiais Jums tinkamoje vietoje).  Olimpiados metu, galimybės atsiskaityti grynaisiais pinigais nėra.

 

 

 

Olimpiados kvalifikacinio turo trukmė - 40 minučių (užduotys atliekamos internetu);

Olimpiados finalo trukmė - 1 valanda (užduotys atliekamos internetu, skiriamos papildomos užduotys);

 

 

Atsižvelgiant į tai, kad šiame semestre keičiamas olimpiados finalo formatas, sukurta nauja motyvuojančių ir apdovanojančių prizų skyrimo tvarka - pelnyti prizą šansai išauga!

Visi prizai skiriami atsitiktinės atrankos būdu - būtent tam, kad visi dalyviai turėtų vienodus šansus laimėti. O prizų fondas, kaip niekad didelis tam, kad kuo daugiau laimėjusių būtų!

Sėkmingai išbandę savo jėgas, KINGS dalyviai atsitiktine tvarka pasidalins šiuos prizus: 

I vieta - mini nuotraukų spausdintuvas;

II vieta - išmanus laikrodis;

III vieta - belaidės ausinės.  

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE MOKINIŲ GEBĖJIMŲ PATIKRINIMO TESTUS


 

 

MGPT - yra Mokinių Gebėjimo Patikrinimo Testai skirti ne tik patikrinti 1-6 klasių mokinių žinias, tačiau ir atlikti analizę bei suteikti pagrindinę informaciją apie stipriąsias bei silpnesnes mokinio akademinių gebėjimų puses. KINGS organizuodami žinių patikrinimus tiek internetinėse, tiek universitetuose vykstančiose olimpiadose, supranta, kad svarbu varžytis ne tik su kitais - bet ir asmeniškai sekti savo tobulėjimą akademiniame kelyje, nežiūrint į tai, kaip sekasi kitiems amžiaus grupės mokiniams. Taip pat, KINGS visada norėjo pateikti mokiniui kuo išsamesnius asmeninių gebėjimų vertinimus bei patarimus, todėl sukūrė MGPT!

Dar daugiau galimybių mokiams! Galima spręsti MGPT, gauti išsamią individualią dalyko žinojimo SSGG analizę bei taip ruoštis vykstančioms olimpiadoms. 

 

 

 

 

Tam, kad mokinys galėtų išsipręsti MGPT reikalinga asmeninė mokinio paskyra www.kings.lt sistemoje. Ją galima susikurti keliais būdais.

- Pirmasis būdas. Visą reikiamą informaciją apie MGPT Jums gali suteikti anglų kalbos/lietuvių kalbos/matematikos/pasaulio pažinimo/IT mokytojas, esantis Jūsų mokykloje. Jis turi susikurti mokytojo paskyrą puslapyje www.kings.lt ir užregistruoti mokinius. Tuomet kiekvienam užregistruotam mokiniui gali duoti unikalų dalyvio kodą bei slaptažodį, su kuriais mokiniai turi prisijungti sistemoje ir pradėti spręsti testus.

- Antrasis būdas. Prie sistemos prisijungti savarankiškai. Eikite į Kings puslapį, kuriame paspaudę langelį „registracija“ galėsite susikurti asmeninę mokinio paskyrą. Būtina užpildyti visus registracijos langelius. Prisijungę prie sistemos, viršuje matysite Jums priskirtą unikalų dalyvio kodą. Spręsti MGPT užduotis galėsite tik prisijungę prie savo paskyros su vartotojo ID kodu ir slaptažodžiu.

Jei jau turite asmeninę paskyrą, kurią sukūrė mokytojas, ar susikūrėte pats anksčiau dalyvaujant olimpiadose, užtenka prisijungti prie paskyros ir pasirinkti MGPT sprendimą!

Jei pamiršote prisijungimo duomenis - pasinaudokite funkcija atkurti slaptažodį

 

 

Mokinio Gebėjimų Patikrinimo Testo formatas: 

 

 

Testo užduočių, analizės, ir individualaus komentaro kaina tik 3 eurai 50 centų mokiniui viename dalyke. Sprendžiant daugiau negu vieną testą - taikomos nuolaidos. 2 testų kaina - 5 eurai 50 centų, 3 testų - 7 eurai 50 centų, 4 testų - 9 eurai. 

 

 

Viena paskyra KINGS puslapyje - galimybė naudotis visais įmanomais privalumais! Tuo metu, kai skelbiami aktyvūs MGPT testai, belieka tik prisijungti prie turimos paskyros su dalyvio kodu (ID) ir slaptažodžiu bei pasirinkti norimus spręsti testus. 

 

 

 

 

Jei neradote atsakymo į rūpimus klausimus, susisiekite su mumis el. paštu: info@kings.lt