Sezono naujienos: ką turi žinoti kiekvienas Kingsietis?

Paskelbta: 2017 Rugsėjis 29d.
Sezono naujienos: ką turi žinoti kiekvienas Kingsietis?

Sezono naujienos: ką turi žinoti kiekvienas Kingsietis?

 

Labas, Kingsieti!

Su spalvingu ir saulės spinduliais lepinančiu rudeniu įsibėgėja ir naujas KINGS olimpiadų sezonas. Šį pusmetį- su revoliucinėmis naujienomis ir dar daugiau siurprizų! Tam, jog pokyčių gausa neatrodytų tokią paini, susipažink su svarbiausia informacija, kurią privalo žinoti kiekvienas KINGS olimpiadų dalyvis!

 

1) NEMOKAMAS KVALIFIKACINIS OLIMPIADOS ETAPAS INTERNETU!

Dabar Kings kaip niekada arti Tavęs! Didelės dalies tėvelių pageidavimu, kvalifikaciniai olimpiados etapai vyks internetinėje platformoje spalio 16-27 dienomis.

*Pirmasis registracijos būdas labai paprastas ir patogus. Jei mokyklos administracija nusprendžia organizuoti kvalifikacinį olimpiados etapą mokykloje, pamokų metu ar kaip popamokinę veiklą, visą reikiamą informaciją apie KINGS olimpiadą Tau gali suteikti anglų kalbos/ matematikos mokytojas, esantis Tavo mokykloje. Jis atliks Tavo registraciją, duos unikalų dalyvio kodą, su kuriuo galėsi prisijungti prie sistemos ir susikurti paskyrą  www.kings.lt  puslapyje.

*Jei, visgi, Tavo mokyklos administracija nusprendžia neorganizuoti kvalifikacinio olimpiados etapo mokykloje, tokiu atveju prie sistemos gali prisijungti savarankiškai. Eik į www.kings.lt puslapį, kuriame paspaudęs langelį „registracija“ galėsi susikurti asmeninę paskyrą. Prisijungęs prie sistemos viršuje matysi Tau priskirtą unikalų dalyvio kodą, su kuriuo galėsi pradėti spręsti testą.

Tad pasirink sau tinkamiausią datą bei laiką ir išbandyk savo jėgas tiesiai iš mokyklos suolo ar namų!

 

SVARBU! Skirtingai, nei praėjusiais metais, šių metų kvalifikacinio olimpiados etapo rezultatai nebus sumuojami, t.y. kvalifikacinis etapas skirtas dalyvio bazinėms žinioms patikrinti. Jei dalyvis surenka svertinį balų skaičių, jis yra kviečiams į finalą, kuriame ir vyks tikroji kova dėl šauniausių sezono prizų.

 

2) FINALAS- AUKŠTOSIOSE 6-IŲ DIDŽIAUSIŲ LIETUVOS MIESTŲ MOKYKLOSE!

Finalas- iškilminga ir džiugi šventė ne tik olimpiadose dalyvaujantiems kingisečiams, bet ir visai KINGS komandai, tapusi vertinga tradicija. Finaliniai etapai vyks net 6-uose olimpiadų centruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje. Tam, jog moksleiviai pasijaustų ypatingai, lyg studentai, olimpiadų finaliniai turai vyks universitetuose, kuriuose Jus pasitiks šauni KINGS ambasadorių komanda. Esame tikri, jog finale sutiksime ir Tave! Čia Tavęs lauks daug daugiau nei užduočių lapai bei rašiklis. Simbolinės dovanėlės, džiaugsmingos staigmenos ir puiki atmosfera garantuota.

 

3) NAUJI PRIZAI NE TIK GABIEMS, BET IR SĖKMINGIEMS!

Šio sezono KINGS olimpiadų prizinis fondas- daugiau nei 15 000! Gudriausiems ir sumaniausiems kingsiečiams atiteks net 60 išmanių prizų:

  • I-oji vieta- planšetinis kompiuteris (x20);
  • II-oji vieta- išmanusis laikrodis (x20);
  • III-oji vieta- išmanioji apyrankė (x20).

3 sėkmingiesiems olimpiadų dalyviams burtų keliu  atiteks sezono naujiena- RIEDIS (x3)!

 

Tad nesnausk- skubėk registruotis ir leiskis į nuotykių kupiną kelionę kartu su KINGS! Pažadame- ji bus pilna iššūkių, šiltų emocijų ir pozityvo. Lavink savo praktinius įgūdžius inovatyviai, išmaniai ir kūrybingai, dalyvaudamas rudens  sezono matematikos ir (ar) anglų kalbos KINGS olimpiadose. Registruokis ČIA: kings.lt/registracija

 

Turi klausimų? Susisiek su mumis el.paštu: info@kings.lt

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda