Prizinio fondo vertė- daugiau nei 15 000 Eur! Kas jame?

Paskelbta: 2017 Rugsėjis 28d.
Prizinio fondo vertė- daugiau nei 15 000 Eur! Kas jame?

Prizinio fondo vertė- daugiau nei 15 000 Eur! Kas jame?

Ei, kingsieti!

 

Kol rudeniška saulė lepina šiluma, geras oras tampa pagrindine pagunda atsitraukti nuo namų darbų, knygų ir įdomių lavinimo užduočių. Kings  komanda tiki, jog mokymosi procesas gali būti inovatyvus, žaismingas ir įtraukiantis bet kokiu oru! Klausi: „kaip?“ O gi labai paprastai! Technologinė pažanga bei naujausi jos produktai Tau siūlo galimybę leistis į kupinas įvairiausių nuotykių pažinimo keliones, derinant mokslą-pramogas-laisvalaikį! Būtent todėl rudens sezono KINGS olimpiadų prizinis fondas- itin išmanus ir praktiškas!  

 

Rudens sezono olimpiadų KINGS prizinis fonas:

*I-oji vieta- planšetinis kompiuteris (x20);

*II-oji vieta- išmanusis laikrodis (x20);

*III-oji vieta- išmanioji apyrankė (x20);

*3 sėkmingiesiems atiteks sezono naujiena- RIEDIS! (x3)

Viso, net 63 prizai, kurių vertė- daugiau nei 15 000 EUR!

 

Planšetinis kompiuteris- inovatyvi ir itin patogi mokymosi priemonė, dėl savo kompaktiškumo galinti keliauti su Tavim bet kur: į ilgas pažintines keliones ar į mokyklą. Šis išmanusis įrenginys gali tapti geriausiu draugu, padedančiu Tau paversti mokymosi procesą vienu malonumu. Nesnausk: intensyviai ruoškis, kaupk žinių kraitį ir atvyk į KINGS olimpiadą laimėti savosios planšetės!

 

Išmanusis laikrodis- Tavo ištikimiausias draugas, padedantis stebėti aktyvumą kiekviename žingsnyje! Žingsnių skaičiuoklė tikrai neleis Tau aptingti! Naudojant SIM kortelę, laikrodis veiks kaip telefono įrenginys, tad niekada nebereikės rūpintis, jog telefonos nėra Tau po ranka. Jis bus Tau ant rankos! Nori šio išskirtinio dizaino, išmanaus laikrodžio? Kaupk jėgas ir skubėk registruotis į KINGS olimpiadą!

 

Išmanioji apyrankė- praktiška ir itin patogi priemonė, padedanti palaikyti aktyvų gyvenimo ritmą. Apyrankė skaičiuoja žingsnius, nueitą atstumą, sudegintų kalorijų skaičių, ar net miego kokybę. Uoliai praktikuokis, registruokis ir laimėk!

 

Riedis- puiki ir ekologiška miesto susisiekimo priemonė inovatyviam, jaunatviškam ir judriam kingsiečiui! Kings Liūtukas kiekvieną dieną treniruojasi, mankštinasi ir palaiko sveiką gyvenimo būdą. Todėl riedis- labiausiai tinkanti dovana sportiškam, aktyviam ir judriam Kings Liūtuko draugui! Net 3 riedžiai atiteks anglų kalbos bei matematikos KINGS olimpiadų dalyviams. Esame tikri, jog TU- VIENAS IŠ JŲ!

 

KINGS liūtukas- už inovatyvų, technologiškai pažangų ir įdomų mokymosi procesą! Būten todėl, šių metų kvalifikaciniai anglų kalbos bei matematikos olimpiadų etapai vyks INTERNETU. Kvalifikacinio etapo olimpiadų užduotys bus prieinamos spalio 16-27 dienomis. NESNAUSK! Registracija į KINGS sezono olimpiadas jau prasidėjo! Registruokis, išbandyk savo jėgas ir laimėk šauniausius prizus, kurie mokymosi procesą padės paversti vienu malonumu!

 

Turite klausimų? Rašykite mums el.paštu: info@kings.lt

 

Su Jumis ir dėl Jūsų tobulėjanti,

KINGS komanda

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „paw png“