KINGS kelionė po Lietuvos mokyklas: įspūdžiai, akimirkos ir atsiliepimai!

Paskelbta: 2017 Rugsėjis 27d.
KINGS kelionė po Lietuvos mokyklas: įspūdžiai, akimirkos ir atsiliepimai!

KINGS kelionė po Lietuvos mokyklas: įspūdžiai, akimirkos ir atsiliepimai!

Sveikas, Kingsieti!

 

Ilgai nesimatėmė, tiesa? Nesijaudink, KINGS komanda Tavęs tikrai nepamiršo. Priešingai- ji leidosi Tavęs ieškoti! Rugsėjo 18-29 dienomis energinga ir rudenio lietui bei liūdesiui atspari KINGS komanda keliavo po daugiau nei 300 Lietuvos mokyklų 6 didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir įteikė tūkstančius diplomų KINGS pavasario sezono olimpiadų dalyviams. Nepaprastai didžiuojamės, jog mūsų bendruomenės dalis- gabiausi ir talentingiausi Lietuvos vaikai. Tik įkvėpti Jūsų galime įkvėpti kitus! Tariame didelį ir nuoširdų AČIŪ Jums, mieli mokiniai, ir Jums, gerbiamos Mokytojos. Jūs darote tai, kas jaunajai kartai nušviečia kelią- suteikiate žodžiams prasmę, kuri padeda atrasti, pažinti ir kurti. Jūs esate atspirties taškas, nuo kurio stiebiasi ir auga jauno žmogaus intelektas, kuriasi asmenybės daigas ir pražįsta tikri talentai. Esame nepaprastai dėkingi, jog tęsiate pažinimo kelionę kartu su KINGS!

 

 

KINGS komandos atsiliepimai:

*"Įsitikinau, jog įkvėpti ir būti įkvėptam- abipusiai mainai. Džiaugiuosi, jog turiu šansą siekti savo svajonių, padėdama kitiems pildyti savąsias!"

*"Džiugu įėjus į klasę atpažinti Kingsiečius iš jų šypsenas!"

*"Manau dar ilgai gyvensiu kelionės įspūdžiais ir nuotaikomis, nes neapsakomai geras jausmas spausti ranką vieniems geriausių Lietuvos mokinių, matyti jų akyse entuziazmą ir ryžtą siekti vis daugiau, jausti tą nesustabdomą jėgą, kuri plūsta iš jų vidaus!"

*"Ši kelionė - dovana ne tik vaikams, bet ir mūsų visai Kings komandai. Vienas nuostabiausių dalykų yra matyti spindinčias Lietuvos vaikų akytes bei pačias nuoširdžiausias šypsenas, o svarbiausia, jausmas, kai supranti, kad esi žmogus, kuris prisideda prie jų džiaugsmo bei padedi ir padrąsini juos siekti svajonių!"

*"Kiekvieną semestrą su didžiausiu nekantrumu laukiu kelionės į Lietuvos mokyklas. Mūsų komandai tai kiekvieną kartą tampa gražiu iššūkiu, reikalaujančiu nuoširdaus darbo. Galimybė pasveikinti, susipažinti ir iš visos širdies motyvuoti jaunuosius Kingsiečius yra tikra dovana! Jau laukiu kito semestro!"

 

SVARBU! KINGS komanda gerbia mokyklų administracijas, todėl atsižvelgdama į jų siūlymus/ poreikius/ prašymus kai kuriose mokyklose apdovanojimų ceremonijos suorganizuoti negalėjo, dėl mokyklose vykstančių renginių, nepatogaus vizito laiko ar kita. Diplomai į šias mokyklas bus išsiųsti per 3-4 darbo dienas, o mokyklos administracija- įpareigota juos perduoti olimpiados dalyviams-mokyklos mokiniams.

 

Išskirtinis KINGS olimpiados talismanas- Liūtas šį kartą buvo mūsų kelionių palydovas! Pilni nesuvaidinto džiugesio ir nuostabos vaikai apspito Liūta ir nenorėjo jo niekur paleisti! Mes, Kings komanda, nenorime paleisti Jūsų!

 

Šis Rudenio sezonas Kings komandai- išskirtinis ir ypatingas. Norėdamas būti arčiau Jūsų, suteikti daugiau komforto ir galimybių, Liūtukas patobulino kelionės žemėlapį ir suteikė šansą išbandyti savo jėgas tiesiai iš mokyklos suolo ar namų- visiškai nemokamai! Registracija jau prasidėjo, tad nepraleisk savo šanso išbandyti jėgas ir tapti vienu iš laimingųjų, kuriam atiteks didžiausias Rudens sezono prizas- RIEDIS! Kvalifikacinio etapo olimpiadų užduotys bus prienamos internetinėje platformoje spalio 16-27 dienomis.

 

Registruokis ČIA: kings.lt/registracija

 

 

Turite klausimų? Lauksime Jūsų laiškų el. paštu: info@kings.lt

 

Su Jumis ir dėl Jūsų tobulėjanti,

KINGS komanda