Naujų mokslo metų pradžia kartu su KINGS!

Paskelbta: 2017 Rugsėjis 1d.
Naujų mokslo metų pradžia kartu su KINGS!

Naujų mokslo metų pradžia kartu su KINGS!

Sveikiname Tave su naujų mokslo metų pradžia!

Rugsėjo 1-oji - simbolika tapusi mokslo ir kultūros diena, kuri žymi saulėtų ir šiltų atostogų pabaigą bei iššūkių ir naujų galimybių pradžią. Linkime visokeriopo užsidegimo: tobulinti ir tobulėti, mokytis ir mokyti, būti įkvėptam ir įkvėpti kitus!

Skaičių burtininkams ir anglakalbėms fėjoms- turime gerą žinią! Su naujų mokslo metų pradžia prasideda ir nuotykių kupina tobulėjimo kelionė kartu su KINGS komanda! Čia Tavęs lauks matematinių uždavinių pinklės ir aukštas kalbos barjeras, gausybė iššūkių ir naujovių, kurias įveikęs pasieksi neregėto grožio lobių salą!

*2017 m. Rudenio sezono prizinio fondo vertė- daugiau nei 15 000 Eur! Net 60 prizų, tarpk kurių: planšetiniai kompiuteriai, išmanieji laikrodžiai, išmaniosios apyrankės, o 3-ims laimingiesiems atiteks sezono naujienos- RIEDŽIAI!

Tad būk budrus- registracija prasidės jau netrukus! Kaupk jėgas, semkis įkvėpimo ir būk bet kada pasiruošęs registruotis į nemokamus kvalifikacinus KINGS olimpiadų turus- pirmam užsiregistravusiam dalyviui atiteks simbolinė dovana! Daugiau informacijos apie sezono naujienas, olimpiadų organizavimo bei vykdymo tvarką- jau netrukus!

                     

Turite klausimų? Lausime Jūsų laiškų el.paštu: info@kings.lt

 

Su Jumis ir dėl Jūsų tobulėjanti,

KINGS komanda