IŠKILMINGI KINGS PAVASARIO OLIMPIADŲ APDOVANOJIMAI

Paskelbta: 2017 Gegužė 29d.
IŠKILMINGI KINGS PAVASARIO OLIMPIADŲ APDOVANOJIMAI

IŠKILMINGI KINGS PAVASARIO OLIMPIADŲ APDOVANOJIMAI

Skirtingai nei įprastai, šį sekmadienį KINGS olimpiada kvietė pačius gabiausius ir talentingiausius Lietuvos mokinius susiburti ne smagiai ir intriguojančiai kovai, o džiugiai ir pozityviai šventei Vilniuje! Sėkmingai įveikę painų ir klaidinantį olimpiados užduočių ruožą, šie dalyviai sugebėjo ne tik įrodyti savo pranašumą, kryptingai panaudoti savo sumanumą ir laimėti šaunius prizus, bet ir susipažinti su naujais liūtuko draugais bei tapti KINGS šeimos dalimi!

 

Už kantrybę ir atsidavimą mokslui, jaunosios kartos puoselėjimą ir ugdymą privalome padėkoti ne tik olimpiados dalyviams, bet ir jų tėveliams. JŪS esate pagrindinė kelrodė jaunam šviesuliui, nurodanti tolimesnį tobulėjimo kelią. Džiaugiamės, jog pasirinkote stebėti savo vaiko pažangą ir rezultatus kartu su KINGS komanda. Ačiū, jog esate kartu!

 

Apdovanojimų metu netrūko juoko, šiltų emocijų ir įsimintinų akimirkų, kurias kingsiečiams supakavome kartu su jų ilgai lauktais prizais. Apdovanojimų ceremoniją atidarė ir sveikinimo žodį tarė  Lietuvos moksleivių sąjungos Vilniaus mokinių savivaldų informavimo centro (LMS VMSIC) atstovė Justė Kavaliauskaitė, Vilniaus Gedimino Technikos universiteto verslo ir vadybos faulteto prodekanė  Agnė Vaiciukevičiūtė bei Tarptautinės KINGS olimpiados Lietuvoje diretorė Patricija Kalkytė. Buvo išdalinta net 60 prizų: planšetinių kompiuterių, veiksmo kamerų ir išmaniųjų laikrodžių! Po apdovanojimų ceremonijos kingsiečiai  bei jų tėveliai buvo kviečiami prie vaišių stalo neformaliai pabendrauti ir pasidžiaugti bendraamžių kompanija.

 

Įamžintas apdovanojimų akimirkas galėsite rasti mūsų facebook paskyroje „Kings Lietuva“ po 2-3 darbo dienų. Kings komanda taip pat atnaujins savo prisiminimų albumą gražiomis bei nuotaikingomis nuotraukomis iš gražiausios šio pasavario šventės!

 

Jei negalėjote atvykti ir atsiimti savojo prizo, susisiekite su mumis el.paštu info@kings.lt arba ofiso telefonu +37060309187.

 

Dar kartą dėkojame JUMS, jog esate nuolat tobulėjančios ir augančios KINGS bendruomenės dalis! Nekantriai lauksime kitų susitikimų rudenį!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda