Superfinalas jau įvyko!

Paskelbta: 2017 Gegužė 24d.
Superfinalas jau įvyko!

Superfinalas jau įvyko!

Saulėtą antradienio vakarą būrys gudriausių ir sumaniausių Lietuvos mokinių, skubėjo paskutinį kartą įrodyti savo pranašumą superfinale! Anglų kalbos žinovai ir matematikos mylėtojai susitiko dviejuose olimpiados centruose-Vilniuje bei Kaune- ir rungėsi dėl geriausio Kingsiečio vardo. Su dideliu nekantrumu akyse ir užslėpta viltimi šypsenose mokiniai rinkosi į auditorijas, atidžiai skaitė užduotis bei užtikrintai spalvino atsakymo langelius, o olimpiadai pasibaigus- noriai pozavo fotografams su ypatingomis rankų darbo dovanomis-KINGS superfinalistų medaliais!

 

Kad ir kaip stengėmės sužinoti jų, šių ypatingai gudrių kingsiečių sėkmės formulę, jie tik šypsojosi ir kikeno... Mieli superfinalistai, mums tikrai yra ko iš Jūsų pasimokyti! Jūs esate patys ryškiausi šio pavasario talentai, kuriais mes, Kings komanda, ypatingai didžiuojamės! JŪS- drąsūs ir pasitikintys savimi, kupini jaunatviškos energijos ir žinių. JŪS- naujosios kartos kingsiečiai! 

 

Norime nuoširdžiai padėkoti olimpiados dalyviams bei jų tėveliams už pasitikėjimą, įdėtas pastangas ir šilčiausias emocijas olimpiados metu. Jūs esate mūsų paskata tobulėti! Viliamės, jog pateisinome Jūsų lūkesčius, pažadinome smalsumą žinioms ir suteikėme papildomo pasitikėjimo savimi. Mūsų užduotis- motyvuoti kingsiečius nuolatinei pažangai ir naujiems ambicingiems tikslams. Ačiū, jog esate kartu! 

 

Techninė informacija:

✅ Atsakymus skelbsime JAU RYTOJ! Tikimės, jog Tau tai bus geros žinios!

✅ Savo rezultatą galėsi pasitikrinti atnaujintame reitinge!

✅ Taip pat apie rezultatus pranešime  kiekvienam dalyviui individualiai, SMS žinute, anketoje nurodytu telefonu.

 

Apdovanojimai: kur ir kada?

✅ Su nugalėtojais (1,2,3 vietos) bei jų tėveliais viliamės susitikti jau šį sekmadienį (gegužės 28 d.), Vilniaus Gedimino Technikos universiteto vadybos fakultete (Saulėtekio al. 11), 12:00 H.  Su dalyviais dėl apdovanojimų ceremonijos susisieksime asmeniškai, registracijoje nurodytu telefonu. Pažadame daug pozityvios energijos, siurpizų ir dovanų, kurių tikrai nusipelnei!

 

Turite klausimų? Lauksime Jūsų laiškų info@kings.lt arba susisiekite su mumis ofiso telefonu +37060309187.

 

Šilti linkėjimai!

KINGS komanda