SKELBIAME KINGS ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REITINGĄ!

Paskelbta: 2017 Gegužė 19d.
SKELBIAME KINGS ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REITINGĄ!

SKELBIAME KINGS ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REITINGĄ!

Labas, liūtuko drauge!

Žinome, kaip nekantrauji pamatyti anglų kalbos olimpiados reitingą ir pagaliau sužinoti savo vietą gudriausių Lietuvos mokinių tarpe. Stipriausi kingsiečiai yra kviečiami paskutinį kartą susirungti KINGS žinių ringe dėl išmaniųjų liūtuko prizų: planšetinių kompiuterių, veiksmo kamerų bei išmaniųjų  laikrodžių. Tikimės, jog TU esi vienas iš jų!

 

Kaip pasitikrinti savo rezultatą?

☑️ Skubėk į www.kings.lt puslapį;

☑️ Puslapio apačioje rask skiltį „Reitingai“-SPAUSK;

☑️ Pasirink kategoriją „Anglų“ bei klasę, kurios reitingą nori pamatyti;

☑️ Pagal anglų kalbos olimpiados finalo dalyvio kodą matyk, kokią vietą pavyko iškovoti savo amžiaus grupėje!

 

Ką reiškia skirtingos spalvos?

️Oranžinė spalva. SVEIKINAME TAVE, esi 1-osios vietos nugalėtojas! Kings liūtukas labai Tavimi didžiuojasi bei siunčia šiltus linkėjimus! Dėl apdovanojimų ceremonijos, kurios metu galėsi atsiimti savąjį prizą, su Tavimi susisieksime asmeniškai.

️Mėlyna spalva. Yra ko iš Tavęs pasimokyti! Užtikrinta 2-oji vieta jau TAVO! Sveikiname ir nekantraujame paspausti Tau ranką apdovanojimų ceremonijoje. Dėl jos susisieksime su Tavimi asmeniškai.

️Žalia spalva. Sveikiname su šauniu rezultatu- 3-oji vieta! Pagal surinktą taškų skaičių savo amžiaus kategorijoje tapai užtikrintu laimėtoju! Dėl apdovanojimų ceremonijos, kurioje galėsi atsiimti savąjį prizą, su Tavimi susisieksime asmeniškai.

️Rožinė spalva. Tavo žinios nustebino Kings liūtuką! Esi tikras šaunuolis, tačiau gudruolių, surinkusių tokį patį balų skaičių, yra net keli, tad ryžtingai nusiteik ir sukaupk visas turimas žinias, nes esi kviečiamas varžytis dėl 3-osios vietos papildomame ture!

️Juoda spalva. Šaunuolis, puikus rezultatas! Savo amžiaus grupėje tapai vienu iš stipriausių varžovų, tačiau tokį patį taškų skaičių surinko ir keli Tavo bendraamžiai. Tad kviečiame Tave paskutinį kartą susirungti su gudriausiais kingsiečiais papildomame ture, kuriame ir įrodysi savąjį pranašumą!  

 

Kaip skaičiuojamas reitingas?

Dalyvių, surinkusių didžiausią vienodą balų skaičių finale rezultatai yra sumuojami su kvalifikacinio etapo rezultatais. Finalo įvertis apsprendžia vietą reitinguose- sudaro didesnę bendros sumos vertę. Kingsiečiai, kurių finalo bei kvalifikacinio etapo taškų suma vienoda, bus kviečiami varžytis papildomame olimpiados etape, kuriame varžys dėl prizinių vietų.

 

Informacija olimpiados superfinalistams

❗ Superfinale varžysis tiek anglų kalbos, tiek matematikos finale geriausiai pasirodę ir vienodą taškų skaičių surinkę olimpiados dalyviai.

❗Atsižvelgiant į superfinalistų skaičių, papildomas turas vyks ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, gegužės 23 d.

VILNIUJE- Vilniaus Gedimino Technikos universitete, Vadybos fakultete, 620 18:00 h.

️ KAUNE-  Vytauto Didžiojo universitete, 18:00 h.

Su visais dalyviais, kurie varžysis dėl pagrindinių prizų, bus susiekta asmeniškai registracijoje nurodytu telefonu JAU ŠIANDIEN!

 

Visos KINGS komandos vardu tariame nuoširdų AČIŪ visiems olimpiados dalyviams. TU - mūsų pasiekimas, kuriuo didžiuojamės! Nekantriai laukiame galimybės susipažinti su naujaisiais KINGS anglų kalbos olimpiados pavasario sezono nugalėtojais!

 

Turite klausimų? Lauksime Jūsų laiškų info@kings.lt arba susisiekite su mumis ofiso telefonu +37060309187.

 

Šilti linkėjimai!

KINGS komanda