TARPTAUTINĖS KINGS ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS REZULTATAI

Paskelbta: 2017 Gegužė 16d.
TARPTAUTINĖS KINGS ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS REZULTATAI

TARPTAUTINĖS KINGS ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS REZULTATAI

PASITIKRINK JAU DABAR!

Visai neseniai, šį sekmadienį, griausmingai praūžė anglų kalbos KINGS olimpiados finalas! Pavasarinė saulė, gera nuotaika ir didžiulis, pozityviai nusiteikusių kingsiečių srautas užtvindė universitetų bei gimnazijų auditorijas. Dalyviai susikaupę mąstė, užtikrintai žymėjo atsakymus ir galiausiai- viltingai atidavė atsakymų lapus, o pasibaigus olimpiadai, noriai šypsojosi ir pozavo foto objektyvams.

 

Norime nuoširdžiai padėkoti olimpiados dalyviams bei jų tėveliams už pasitikėjimą, įdėtas pastangas ir šilčiausias emocijas olimpiados metu. Jūs esate mūsų paskata tobulėti! Viliamės, jog pateisinome Jūsų lūkesčius, pažadinome smalsumą žinioms ir suteikėme papildomo pasitikėjimo savimi. Mūsų užduotis - motyvuoti kingsiečius nuolatinei pažangai ir naujiems ambicingiems tikslams. 

 

Esame tikri, jog kiekvienas iš jų - KINGS finalistų paliko olimpiadą išsinešdamas su savimi dalelę jaudulio ir laukimo. Ar Tu tas nekantruolis, kuris nori sužinoti savo rezultatą tuojau pat? Tuomet turime Tau gerą žinią - anglų kalbos olimpiados atsakymus gali pasitikrinti JAU DABAR!

 

Kaip pasitikrinti savo rezultatą?

▪Savo rezultatus gali pasitikrinti www.kings.lt puslapyje, langelyje "Pamatyk savo rezultatą" suvedęs dalyvio kodą.

▪Prisijungęs į sistemą su dalyvio kodu, kurį gavai matematikos olimpiados finalo metu, pamatysi surinktų taškų skaičių bei teisingus atsakymus.

▪Maksimalus finalo užduočių taškų skaičius: 70 taškų.

 

SVARBU :

❗ Jei pastebėjote klaidų vertinime, teikti pastabas galite iki  gegužės 18 d., 16:00 h. Apeliacijų lauksime el.paštu info@kings.lt

❗Atsižvelgus į tėvelių prašymus, vaiko skenuotame darbe asmeninė dalyvio informacija nuo šiol nebebus matoma. Dalyviai savo rezultatą galės sužinoti pagal dalyvio kodą.

 

 Techninė informacija:

☑ Anglų kalbos olimpiados finalo dalyvių reitingą paskelbsime jau gegužės 19 d., kuriame pagal savo dalyvio kodą galėsi matyti, kokią vietą iškovojai savo bendraamžių kategorijoje.

☑ Dalyvių, surinkusių didžiausią vienodą balų skaičių finale rezultatai bus sumuojami su kvalifikacinio etapo rezultatais. Kingsiečiai, kurių finalo bei kvalifikacinio etapo taškų suma vienoda, bus kviečiami varžytis papildomame olimpiados etape, kuriame varžys dėl prizinių vietų .

☑ Tikslią informaciją apie papildomai organizuojamo turo vietą bei laiką paskelbsime jau šį penktadienį! Su visais dalyviais, kurie varžysis dėl pagrindinių prizų, bus susisiekta asmeniškai el.paštu bei registracijoje nurodytu telefonu.

 

ĮDOMIOJI STATISTIKA: kaip kingsiečiams sekėsi finale?

▪Vidutinis finale surinktų taškų skaičius –  net 54 taškai.

▪Netgi 60 dalyvių per visą Lietuvą pelnė maksimalų, 70 taškų skaičių.

▪Lengviausiai su užduotimis tvarkėsi Lietuvos ketvirtokai.

 

Turi nuojautą, jog tapai prizininku? Ši informacija skirta TAU!

☑ Trys kingsiečiai, surinkę daugiausiai taškų savo amžiaus kategorijoje, t.y. kiekvienoje klasėje, pasidalins šauniuosius finalo prizus:

I vieta- planšetinis kompiuteris;

II vieta- veiksmo kamera;

III vieta- išmanusis laikrodis.

Šauniausiems bei gudriausiems mokiniams atiteks net 30 išmaniųjų prizų!

 

Visos KINGS komandos vardu tariame nuoširdžiausią AČIŪ visiems olimpiados dalyviams. TU - mūsų pasiekimas, kuriuo didžiuojamės! Nekantriai laukiame galimybės susipažinti su naujaisiais KINGS anglų kalbos olimpiados pavasario sezono nugalėtojais!

 

Šilti linkėjimai,

KINGS liūtukas