SKELBIAME KINGS MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REITINGĄ!

Paskelbta: 2017 Gegužė 10d.
SKELBIAME KINGS MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REITINGĄ!

SKELBIAME KINGS MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REITINGĄ!

Labas, liūtuko drauge!

 

Pagaliau atėjo ilgai laukta diena, kuomet skelbiame visų matematikos finale dalyvavusių kingsiečių reitingą, o stipriausius iš jų- kviečiame paskutinį kartą susirungti KINGS žinių ringe dėl išmaniųjų liūtuko prizų: planšetinių kompiuterių, veiksmo kamerų bei išmaniųjų  laikrodžių. Tikimės, jog TAU tai bus geros žinios!

 

Kaip pasitikrinti savo rezultatą?

☑️Skubėk į www.kings.lt puslapį;

☑️Puslapio apačioje rask skiltį „Reitingai“-SPAUSK;

☑️Pasirink klasę, kurios reitingą nori pamatyti;

☑️Pagal matematikos olimpiados finalo dalyvio kodą matyk, kokią vietą pavyko iškovoti savo amžiaus grupėje!

 

Ką reiškia skirtingos spalvos?

️Oranžinė spalva. SVEIKINAME TAVE, esi 1-osios vietos nugalėtojas! Kings liūtukas labai Tavimi didžiuojasi bei siunčia šiltus linkėjimus! Dėl apdovanojimų ceremonijos, kurios metu galėsi atsiimti savąjį prizą, su Tavimi susisieksime asmeniškai.

️Mėlyna spalva. Yra ko iš Tavęs pasimokyti! Užtikrinta 2-oji vieta jau TAVO! Sveikiname ir nekantraujame paspausti Tau ranką apdovanojimų ceremonijoje. Dėl jos susisieksime su Tavimi asmeniškai.

️Žalia spalva. Sveikiname su šauniu rezultatu- 3-oji vieta! Pagal surinktą taškų skaičių savo amžiaus kategorijoje tapai užtikrintu laimėtoju! Dėl apdovanojimų ceremonijos, kurioje galėsi atsiimti savąjį prizą, su Tavimi susisieksime asmeniškai.

️Rožinė spalva. Tavo žinios nustebino Kings liūtuką! Esi tikras šaunuolis, tačiau gudruolių, surinkusių tokį patį balų skaičių, yra net keli, tad ryžtingai nusiteik ir sukaupk visas turimas žinias, nes esi kviečiamas varžytis dėl 3-osios vietos papildomame ture!

️Juoda spalva. Šaunuolis, puikus rezultatas! Savo amžiaus grupėje tapai vienu iš stipriausių varžovų, tačiau tokį patį taškų skaičių surinko ir keli Tavo bendraamžiai. Tad kviečiame Tave paskutinį kartą susirungti su gudriausiais kingsiečiais papildomame ture, kuriame ir įrodysi savąjį pranašumą!

 

Kur matematikos superfinalistų, pakviestų varžytis į papildoma turą, yra daugiausiai?

☑️Vilnius -16;

☑️Kaunas-12;

☑️Alytus- 2;

☑️Šiauliai-1;

☑️Marijampolė-1;

☑️Panevėžys-1.

 

Atsižvelgiant į superfinalistų skaičių, papildomas turas vyks ne tik VILNIUJE, bet ir KAUNE, gegužės 23 d. Tikslią informaciją apie papildomai organizuojamo turo vietą bei laiką paskelbsime po anglų kalbos olimpiados finalo atsakymų, nes etapas vyks bendrai: anglų kalbos bei matematikos superfinalistams. Su visais dalyviais, kurie varžysis dėl pagrindinių prizų, bus susiekta asmeniškai el.paštu bei registracijoje nurodytu telefonu.

 

Turite klausimų? Lauksime Jūsų laiškų info@kings.lt arba susisiekite su mumis ofiso telefonu +37060309187.

 

Šilti linkėjimai!

KINGS komanda