MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALAS JAU ĮVYKO!

Paskelbta: 2017 Gegužė 2d.
MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALAS JAU ĮVYKO!

MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALAS JAU ĮVYKO!

Pavasarišką paskutinį balandžio sekmadienio rytą didžiausi matematikos fanai rinkosi 10-yje Lietuvos miestų ir bandė įveikti sunkiausią KINGS matematikos olimpiados užduočių ruožą. Su dideliu nekantrumu akyse ir užslėpta viltimi šypsenose kingsiečiai rinkosi į auditorijas, atidžiai skaitė užduotis bei užtikrintai spalvino atsakymo langelius, o olimpiadai pasibaigus- noriai pozavo fotografams su asmeniniais KINGS sertifikatais! Net 1200 dalyvių bandė įveikti loginių uždavinių labirintus ir varžytis pagrindinėje kovoje dėl išmaniųjų "Sponge" prizų: planšetinių kompiuterių, išmaniųjų laikrodžių ir  veiksmo kamerų. Tegul prizai atiteks geriausiems! 

 

Norime nuoširdžiai padėkoti olimpiados dalyviams bei jų tėveliams už pasitikėjimą, įdėtas pastangas ir šilčiausias emocijas olimpiados metu. Jūs esate mūsų paskata tobulėti! Viliamės, jog pateisinome Jūsų lūkesčius, pažadinome smalsumą žinioms ir suteikėme papildomo pasitikėjimo savimi. Mūsų užduotis- motyvuoti kingsiečius nuolatinei pažangai ir naujiems ambicingiems tikslams.

 

Taip pat DIDELĮ AČIŪ norime tarti ir olimpiados rėmėjams, kurie svetingai sutiko KINGS komandos narius ir suteikė olimpiadai namus net 10-yje Lietuvos miestų:

⚫️Vilniaus Gedimino technikos universitetui;
⚫️Socialinių mokslų kolegijai;
⚫️Vytauto Didžiojo universitetui;
⚫️Marijampolės kolegijai;
⚫️Šiaulių universitetui, Humanitariniam fakultetui;
⚫️Panevėžio 5-ajai gimnazijai;
⚫️Mažeikių Kalnėnų pagrindinei mokyklai;
⚫️Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai;
⚫️Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijai;
⚫️Utenos Adolfo Šapokos gimnazijai.

 

Aktuali informacija:

☑ Atsakymai bus paskelbti 5 darbo dienų bėgyje;

☑ Daugiausiai taškų surinkusiems dalyviams bus išdalinti net 30 išmaniųjų prizų! Nugalėtojai bus viešai paskelbti gegužės mėnesio antroje pusėje, po anglų kalbos olimpiados finalo.

☑ Dėl apdovanojimų ceremonijos datos, laiko bei vietos bus susisiekta su laimėjusiais dalyviais asmeniškai- el.paštu bei registracijoje nurodytu telefonu.

 

Linkime sėkmės!

 

Pagarbiai,

KINGS komanda