Matematika KITAIP!

Paskelbta: 2017 Balandis 18d.
Matematika KITAIP!

Matematika KITAIP!

Ei, Liūtuko drauge!

Su šiltais saulės spinduliais, budinančiais pavasarį, pražydo ir jaunųjų kingsiečių talentai! Sumanumas ir kūrybingumas, motyvacija ir drąsa atvedė Tave prie finišo tiesiosios- finalo. Investuotos pastangos ir laikas, įgūdžiai ir patirtis susikirto lūžio taške, kuriame įrodei, jog esi vienas iš geriausių kvalifikacinio turo dalyvių.  „Kings“ liūtukas Tavimi didžiavosi nuo pat pradžios ir dėl to jis tikrai neklydo!

 

Būk budrus- finalas jau visai čia pat! Norime padėti Tau siekti geriausio rezultato bei išmokti dar negirdėtų matematinių gudrybių. TAU turime paruošę ypatingą pramogų kraitį, kuriame rasi ne tik daugybę uždavinių savo praktiniams įgūdžiams tobulinti, bet ir šaunių filmų bei knygų, kurie matematiką pavers vienu malonumu!

 

PRAKTIKUOKIS-> „Šiuolaikinio mokymo metodai“: http://www.testai.tinklas.lt/

Svetainėje gali rasti smagių, interaktyvių testų bei kontrolinio tipo užduočių, skirtų 1-12 kl. mokiniams. Čia savo jėgas išbandyti gali kiekvienas norintis! Tereikia pasirinkti testo pobūdį, amžiaus kategoriją (klasę) bei mokomąjį dalyką!

 

ŽIŪRĖK-> Pavargai spręsti? Pasisemk įkvėpimo žiūrėdamas geriausius istorijoje filmus, apie matematiką (vyresniems):

  • „Žmogus, pažinojęs begalybę“;
  • „Nuostabus protas“;
  • „Pi gyvenimas“.

 

SKAITYK-> pramoga kiekvienam!

Pagrandukams: „Visatos kelionės: Burbulo planetos beieškant” (1-5 kl. mokiniams). Leiskis į nepaprastą nuotykių kupiną kosminę kelionę ir, pasitelkęs matematinius įgūdžius, drąsiai pasitik pavojus. Kelionės metu: taisysi kosminį laivą, iškoduosi Marso kanjonų paslaptį, tarsiesi su ateiviais, sužinosi, kokio amžiaus būtum Jupiteryje. Atkakliai siek tikslo ir tapk tikru matematikos žinovu!

Aukso viduriukui: “Matematika vaizdžiai ir pažangiai” (5-10 kl. mokiniams) Knyga kviečia į mokymosi procesą įtraukti ne tik vaikučius, bet ir jų tėvelius. Pažinkite kitokią- įdomiąją skaičių ir matematinių uždavinių pusę ir tobulėkite kartu!

Vyresniems: “365 skaičių knyga. Vien skaičiai, jokios matematikos” (8-12 kl. mokiniams). Ar kada nors susimąstėte, kiek duobučių yra ant golfo kamuoliuko arba kuo rožė panaši į jūsų žvaigždę? Kodėl sakome „devintam danguj“ ir kodėl tikime, kad skaičius 13 yra nelaimingas? Jei kasdien daugybė mus supančių skaičių kelia tokius klausimus, ši knyga – kaip tik jums.

 

Tikimės, jog šios alternatyvos padės geriau įsisavinti matematines žinias, o matematiką- pažinti iš kitos, įtraukiančios ir įdomios jos pusės.  Viliamės su Tavimi pasimatyti jau labai greitai, balandžio 30 d., Kings matematikos olimpiados finale!

 

Šilti linkėjimai!

Kings liūtukas