Finale dalyvauti verta!

Paskelbta: 2017 Balandis 13d.
Finale dalyvauti verta!

Finale dalyvauti verta!

Mielas,  kingsieti!  

 

Turi gerą nuojautą, jog kvalifikaciniame olimpiados etape TAU pavyko sėkmingai įveikti painų ir klaidinantį kliūčių ruožą? Bendros užduotys pasirodė paprastos ir nesudėtingos, o papildomi uždaviniai - lengvai perkandami?  Tuomet TAVO vieta FINALE,  gudruoli! 

 

Kodėl turėčiau dalyvauti finale? 

 

  Finale Tavęs lauks ne tik puiki bendraminčių kompanija, gera nuotaika ir daugybė  iššūkių, bet ir  šiuolaikiški  prizai: planšetiniai kompiuteriai, išmanieji  laikrodžiai bei vaizdo kameros. Matematikos bei anglų kalbos finaluose  geriausiai pasirodę kingsiečiai pasidalins net  60  prizų! Žinome, jog vienas  iš jų priklauso TAU! 

 

  Visi  dalyviai jau finalo metu taps  Geriausiųjų  Kings  mokinių  klubo  nariais ir gaus tai patvirtinančius vardinius sertifikatus. Geriausiųjų mokinių klubo narius jau šią vasarą nustebins  Kings  liūtuko  staigmenos! 

 

  Negalima pamiršti finalisto patirties  tarptautinėje  Kings  olimpiadoje, užtvirtinančioje ne tik žinias ir gebėjimus, bet ir suteikiančioje  daugiau pasitikėjimo savimi, susiduriant su naujais iššūkiais!  

 

  Tam, jog galėtumei  stebėti nuolatinę savo pažangą ir kryptingo tobulėjimo rezultatus, reikalingas ilgalaikis praktinių įgūdžių tobulinimas. Esame tikri, jog Tavo žinių skrynia jau sklidina, o  sumanumas  - geriausias Tavo draugas,  tad siūlome išbandyti savo jėgas sprendžiant ne bendrojo, o aukštesniojo    lygmens užduotis, kurias įveikti gali tik patys talentingiausi protai!  

 

Informacija olimpiados dalyviams: 

⇒  Rezultatai paskelbiami per 5  darbo dienas. 

⇒  Savo rezultatus galėsite pasitikrinti kings.lt puslapyje, paskyroje "Pamatyk savo rezultatą" suvedę dalyvio kodą. 

⇒  Antro turo mokestis  - 10 eurų, siekiant įsteigti dalyvių pastangų vertus prizus ir apdovanoti kuo daugiau iš jų! 

⇒  Kaip atlikti apmokėjimą, galite rasti ČIA:  http://www.kings.lt/mokejimai

 

Perženk savo ribas,  išdrįsk  išbandyti daugiau, nei manai galįs, įvaldyk naujus įgūdžius ir nesiliauk judėjęs pirmyn! Kings  liūtukas Tavimi didžiuojasi nuo pat pradžios ir dėl to jis tikrai neklydo. Būk drąsus: mesk sau naują iššūkį ir įveik jį kūrybingai, išradingai bei užtikrintai - kaip tai daro  tikri  KINGSIEČIAI! Tikimės pasimatyti su Tavimi jau labai greitai:   balandžio 30 d.  matematikos bei  gegužės 14 d.  anglų kalbos finaluose! 

 

Su Tavimi ir dėl Tavęs tobulėjanti, 

KINGS komanda