"Kings" pavasario siurprizai: planšetės, išmanieji laikrodžiai ir veiksmo kameros!

Paskelbta: 2017 Kovas 17d.
"Kings" pavasario siurprizai: planšetės, išmanieji laikrodžiai ir veiksmo kameros!

"Kings" pavasario siurprizai: planšetės, išmanieji laikrodžiai ir veiksmo kameros!

 

Ei, gudruoli!

Kartu su pavasariu, nesustabdomai artėja ir naujas KINGS olimpiadų turas! Šį sezoną: su dar didesniu pagreičiu, naujais iššūkiais, bet tuo pačiu tikslu- kryptingu noru tobulėti kartu. KINGS komanda tiki ir siekia įrodyti, jog mokytis bei įgauti naudingų praktinių įgūdžių  galima linksmai, išradingai bei išmaniai!

Šio pusmečio Kings liūtuko prizinis fondas: "Sponge" planšetės, išmanieji laikrodžiai ir veiksmo kameros!

 

Kodėl planšetės?

  • 9.6" įstrižainės "touch screen" planšetinis kompiuteris su pažangia "Android" sistema, kuri suteiks galimybę pažangiau ir išmaniau mokytis ir tobulėti! Antras privalumas- mobiliojo ryšio galimybė planšetiniame kompiuteryje, kad internetas Tau būtų visuomet po ranka.  Trečiasis- Talpi baterija ir net 16Gb vidinė atmintis tam, jog galėtum įamžinti ir kaupti svarbiausius momentus!

 

Kodėl išmanusis laikrodis?

  • Tai naujas  išmanusis laikrodis/telefonas, kuris gali būti  suderinamas su visais "Bluetooth" įrenginiais (mobiliais telefonais, planšetiniais kompiuteriais ir kt.) arba naudojamas kaip mobilusis telefonas įdėjus SIM kortelę. Galimybės skambinti ir priimti skambučius, naršyti kontaktų knygutėje, valdyti muzikos grotuvą ar stebėti savo aktyvumą  per laikrodį.  Laikrodis skaičiuos Tavo nueitą atstumą, žingsnius, sudegintą kalorijų kiekį, taip pat primins, kad jau laikas pajudėti kai per ilgai užsisedėsite. Miego režime galėsi sužinoti kiek laiko miegojai, ar kokybiškas buvo Tavo miegas, galėsi pagerinti savo miego kokybę ir kas rytą keltis kupinas energijos. Išmanusis laikrodis išmaniausiam kingsiečiui gali tapti geriausiu draugu!

 

Kodėl veiksmo kamera "Sponge Surfcam"?

  • Siekiame, jog galėtum fiksuoti visas įsimintiniausias akimirkas kartu su Kings komanda kokybiškai, patogiai ir inovatyviai! "Sponge surfcam" turi monitorių, kuris leidžia peržiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus, matyti, kas yra filmuojama ar fotografuojama; integruotą wi-fi, kuris leis pajungti kamerą prie mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio programėlės pagalba. Juk Tavo įsimintiniausios akimirkos- KINGS dalis!

 

Tad skubėk išsirinkti gražiausią tušinuką, nepamiršk pieštuko bei trintuko, o svarbiausia- savo sumanumo bei šypsenos, ir nepraleisk progos save išbandyti. Esi drąsus ir pasitikintis savimi, kupinas jaunatviškos energijos ir žinių, kurias žino ne kiekvienas. Tad mesk sau iššūkį, kurį, žinome, jog gali įveikti drąsiai- kaip tai daro Kingsiečiai!

 

Čia Tavęs lauks kūrybingos ir novatoriškos, mįslingos ir įtraukiančios užduotys, kurias įveikęs pasieksi painaus kliūčių ruožo finišą, įrodysi savo pranašumą finale bei būsi apdovanotas šauniais „Kings“ liūtuko prizais! Tad nesnausk- registruokis www.kings.lt/registracija. Tikimės su Tavimi pasimatyti jau labai greitai: kovo 26 d.- matematikos, balandžio 9 d.- anglų kalbos kvalifikaciniuose turuose.

 

Šilti linkėjimai,

Kings Liūtukas