STARTUOJAM: REGISTRUOKIS-> TOBULĖK-> TAPK VIENU IŠ MŪSŲ!

Paskelbta: 2017 Vasaris 21d.
STARTUOJAM: REGISTRUOKIS-> TOBULĖK-> TAPK VIENU IŠ MŪSŲ!

STARTUOJAM: REGISTRUOKIS-> TOBULĖK-> TAPK VIENU IŠ MŪSŲ!

Kartu su artėjančiu pavasariu, nesustabdomai artėja ir naujas KINGS olimpiadų turas! Šį sezoną: su dar didesniu pagreičiu, naujais iššūkiais, bet tuo pačiu tikslu- kryptingu noru tobulėti kartu. KINGS komanda tiki ir siekia įrodyti, jog mokytis bei įgauti naudingų praktinių įgūdžių  galima linksmai ir išradingai! Žinome, jog esate drąsus ir pasitikintys savimi, kupini jaunatviškos energijos ir žinių, kurias žino ne kiekvienas, todėl skubėkite įrodyti savo pranašumą kvalifikaciniuose olimpiados turuose. Čia Jūsų lauks kūrybingos ir novatoriškos, mįslingos ir įtraukiančios užduotys, kurias įveikę pasieksite painaus kliūčių ruožo finišą bei būsite apdovanoti šauniais KINGS liūtuko prizais! Išsirinkite gražiausią tušinuką, nepamirškite pieštuko ir trintuko, o svarbiausia - savo sumanumo bei šypsenos ir  nepraleiskite progos išbandyti save drąsiai ir kūrybingai- kaip tai daro tikri KINGSIEČIAI!

 

Šį sezoną Jūsų lauks net keleta smagių ir išskirtinių naujienų. Tad išlikite budrūs! Informacija apie naujus miestus, olimpiadų centrus bei inovatyvius pokyčius, kurie padės kingsiečiui mokymosi procese judėti kryptingai, jau netrukus!

 

Labai lauksime Jūsų registracijų http://kings.lt/registracija,  ir nekantraujame pasimatyti: kovo 26 dieną matematikos bei balandžio 9 dieną anglų kalbos KINGS olimpiados pirmuosiuose turuose.

 

Šilti linkėjimai,

KINGS komanda

Image