INFORMACIJA ANGLŲ KALBOS FINALO DALYVIAMS

Paskelbta: 2016 Lapkritis 28d.
INFORMACIJA ANGLŲ KALBOS FINALO DALYVIAMS

INFORMACIJA ANGLŲ KALBOS FINALO DALYVIAMS

Likus mažiau nei savaitei iki anglų kalbos olimpiados finalo dalinamės svarbiausia informacija!

 

Anglų kalbos finalas vyks gruodžio 4 dieną (sekmadienį). Olimpiadoje gali dalyvauti tik tie 2-9 klasių mokiniai, kurie sėkmingai praėjo anglų kalbos kvalifikacinį etapą. Ar patekai į finalą sužinosi www.kings.lt įvedęs savo dalyvio kodą. Pamiršai dalyvio kodą? Ne problema, užpildyk pamesto dalyvio kodo formą ir mes tau atsiųsime tavo kodą. Norintys dalyvauti finale turi atlikti finalo dalyvio mokestį iki  gruodžio 3 dienos (imtinai). Atlikus mokėjimą papildomai registruotis nereikia. Informaciją, kaip atlikti mokėjimą, rasite čia. Į olimpiadą reikia atsinešti mokinio pažymėjimą ar kitą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kelis tušinukus/parkerius. Olimpiados užduočiai išspręsti dalyvis turės vieną valandą. Rezultatus dalyvis sužinos per penkias darbo dienas. Geriausiai pasirodę dalyviai bus pakviesti į iškilmingą apdovanojimų ceremoniją Vilniuje gruodžio 10 dieną, kur jiems bus įteikti puikūs prizai:

 

I vieta – planšetinis kompiuteris,

II vieta – el. skaityklė,

III vieta – išmanusis laikrodis.

 

VIETA. Olimpiada vyksta šešiuose miestuose, mūsų paruoštuose  olimpiadų centruose:

 

Vilnius:  Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Verslo vadybos fakultetas, Saulėtekio al. 11

Kaunas:  Vytauto Didžiojo universitetas, VDU Centriniai rūmai, S.Daukanto g. 28

Klaipėda:  Socialinių mokslų kolegija, Nemuno g. 2

Šiauliai:  Šiaulių Didždvario gimnazija, Vilniaus g. 188

Panevėžys:  Panevėžio 5-oji gimnazija, Danutės g. 12

Mažeikiai:  Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla, Pavenčių g. 3

 

LAIKAS. Olimpiados metu turėsime keturis srautus - vienu metu užduotį spręs tik dvi klasės. Laikas Tavo klasei: 

 

10:00 pradeda antrokai ir šeštokai;

11:45 pradeda  ketvirtokai ir devintokai;

13:30 pradeda trečiokai ir septintokai;

15:15 pradeda penktokai ir aštuntokai.

 

REGISTRACIJA FINALO DIENĄ vyks iškart atėjus dalyviui. Užsiregistruoti kviesime pagal sąrašus, kuriuose bus nurodytas MOKĖTOJO vardas ir pavardė (todėl tai greičiausiai bus tėvelių ar mokytojos kontaktiniai duomenys).

 

Finalo dieną vaikams bus įteikiami kingsiečių diplomai, patvirtinantys, kad dalyvis oficialiai tapo KINGS geriausių mokinių klubo nariu. Visus LABAI KVIESIME ĮSIAMŽINTI, olimpiados akimirkas galėsite rasti Facebook paskyroje Kings Lietuva.

 

Kaip bus sudaromas ANGLŲ KALBOS REITINGAS? Pirmiausia, bus skaičiuojamos finalo užduotys (maksimalus įmanomas balų skaičius – 100), jei nutiks taip, jog atsiras dalyviai, surinkę vienodą balų skaičių, tuomet nugalėtoją nulems finalo papildomų užduočių (Bonus/Tie-Break tasks) rezultatas. Jeigu atsiras ir tokių dalyvių, kurie bus surinkę vienodą balų skaičių tiek pagrindinėse finalo užduotyse, tiek papildomose užduotyse – bus atsižvelgiama į kvalifikacinio turo užduotis (maksimalus balų skaičius - 120 taškų). Jeigu dalyviai ir atrankoje pasirodė identiškai - kviesime juos į papildomą turą. 

 

Šiame straipsnyje radai ne visus atsakymus? Kings Liūtuko komanda yra pasirengusi padėti! Rašyk mums į info@kings.lt ir atsakysime į Tau iškilusį klausimą. 

 

Iki susitikimo olimpiadoje! 

Kings Liūtukas ir komanda