VISKAS, KĄ TURI ŽINOTI APIE PAPILDOMĄ TURĄ

Paskelbta: 2016 Lapkritis 28d.
VISKAS, KĄ TURI ŽINOTI APIE PAPILDOMĄ TURĄ

VISKAS, KĄ TURI ŽINOTI APIE PAPILDOMĄ TURĄ

Artėja Kings olimpiadų rudens semestro pabaiga – matematikos finalas jau įvyko, anglų kalbos finalas bus įveiktas artimiausią sekmadienį (gruodžio 4 d.), o prizininkai jau gruodžio 10 dieną rinksis į Kings olimpiadų apdovanojimų ceremoniją.

 

Jau yra aiškūs matematikos olimpiados nugalėtojai keliose amžiaus grupėse. Kitiems teks dar kartą pademonstruoti savo žinias – net 18 mokinių dalyvaus papildomame matematikos olimpiados ture.

 

Kas tai ir ar turėčiau jame dalyvauti? Papildomas Kings olimpiadų turas vyksta tada, kai vienoje amžiaus grupėje keli (du ar daugiau) mokiniai surenka tiek pat taškų tiek finaliniame, tiek kvalifikaciniame etape ir yra neįmanoma nustatyti olimpiados nugalėtojo. Į papildomą turą yra kviečiami tik tie mokiniai, kurie pretenduoja į prizines vietas (1-3). Tai reiškia, jog jeigu Jūs olimpiadoje su dar keliais dalyviais dalinatės, pavyzdžiui, 10-12 vietas (nes surinkote tiek pat taškų tiek pirmame, tiek antrame etape), papildomo turo neprireiks. Tačiau jeigu pasirodėte puikiai ir kartu su keliais mokiniais (ar mokiniu) dalinės vieną pirmųjų vietų, Kings Liūtuko komanda Tave kviečia į papildomą olimpiados turą.

 

Kaip bus sudaromas anglų kalbos reitingas? Pirmiausia, bus skaičiuojamos finalo užduotys (maksimalus įmanomas balų skaičius – 100), jei nutiks taip, jog atsiras dalyviai, surinkę vienodą balų skaičių, tuomet nugalėtoją nulems finalo papildomų užduočių (Bonus/Tie-Break  tasks) rezultatas. Jeigu atsiras ir tokių dalyvių, kurie bus surinkę vienodą balų skaičių tiek pagrindinėse finalo užduotyse, tiek papildomose užduotyse – bus atsižvelgiama į kvalifikacinio turo užduotis (maksimalus balų skaičius - 120 taškų). Jeigu dalyviai ir atrankoje pasirodė identiškai - kviesime juos į papildomą turą. 

 

Kada jis vyks ir kur atvykti? Papildomas Kings olimpiados turas (tiek matematikos, tiek anglų kalbos) vyks gruodžio 8-9 dienomis. Su kiekvienu papildomo turo dalyviu bus susisiekta asmeniškai – patikslinsime tikslų laiką bei vietą.

 

Dar nematėte matematikos finalo reitingų? Juos galite pasitikrinti čia.

 

Jeigu nežinote, ar turėtumėte dalyvauti papildomame ture, arba nerimaujate, jog su Jumis dar nesusisiekė Kings Liūtuko komanda, rašykite mums info@kings.lt arba per Kings Lietuva Facebook.

 

Iki susitikimo anglų kalbos olimpiados finale  ir/ar olimpiados apdovanojimų ceremonijoje!

Kings Liūtuko komanda