MATEMATIKOS FINALAS JAU ĮVYKO!

Paskelbta: 2016 Lapkritis 24d.
MATEMATIKOS FINALAS JAU ĮVYKO!

MATEMATIKOS FINALAS JAU ĮVYKO!

 

                      Lapkričio 20 dieną visi, praėję pirmąjį matematikos olimpiados etapą, rimtai nusiteikę ir susikaupę bei pasikartoję visas formules, rinkosi į olimpiadų centrus. 880 mokinių su nekantrumu norėjo kuo greičiau išvysti finalines užduotis ir įveikti šį iššūkį. Iš karto po olimpiados Kings komandos nariai pradėjo suktis it vijurkai, norėdami kuo greičiau smalsiesiems dalyviams pateikti atsakymus bei rezultatus!  

 

Labai džiaugiamės, kad jau aiškėja nugalėtojai. Tačiau tie mokiniai, kurie surinko vienodą – maksimalų skaičių taškų savo amžiaus kategorijoje, turės susirungti papildomame ture dėl nugalėtojo vardo. Dėl papildomo turo datos, laiko ir vietos susisieksime ir susitarsime su kiekvienu papildomo turo dalyviu atskirai. 

 

Tikimės, kad olimpiados metu mokiniai ne tik  tikrino savo žinias bei jėgas, sėmėsi patirties, tačiau taip pat gerai praleido laiką ir atmintyje išliks puikūs prisiminimai. Tačiau, jei nutiko taip, kad susidūrėte su nemalonumais, galvojate, kad neteisingai nuskaitytas atsakymas, ar manote, kad turėtų būti kitas atsakymas teisingas, galite pateikti apeliaciją - laukiame Jūsų laiškų info@kings.lt iki šeštadienio 18 val. (lapkričio 26 d.). Pageidautina, kad rašydami laišką, parašytumėte, jog tema: Matematikos finalo rezultatų apeliacija. Jei sulauksime apeliacijų, mokinių reitingas bus paskelbtas po to, kai komisija išnagrinės apeliacijas dėl finalo rezultatų.

 

Taip pat, jei nerandat savo dalyvio koduko, užpildykite šią formą https://goo.gl/forms/AQYKdEa5ZJqdU6rQ2 ir mes kaip galėdami greičiau jums padėsime.

 

Primename, kad smagiausia dalis dar prieš akis -  apdovanojimų ceremonija vyks gruodžio 10 dieną!

 

Didžiuojamės aktyviais, drąsiais bei nuolat tobulėjančiais kingsiečiais!

 

 

Su Jumis ir dėl Jūsų,

Kings komanda