Kuo šiuolaikinės technologijos gali pasitarnauti mokantis?

Paskelbta: 2016 Lapkritis 15d.
Kuo šiuolaikinės technologijos gali pasitarnauti mokantis?

Kuo šiuolaikinės technologijos gali pasitarnauti mokantis?

Šiais laikais technologijos tampa pamatine priemone daugeliui užduočių atlikti ne tik kasdieniniame gyvenime, bet ir mokymosi procese. Smalsu, kaip ir kodėl technologijos gali pagerinti mokymosi rezultatus? Jūs klausiate – Kings Lietuva komanda atsako!  



ĮVAIRI IR NEMOKAMA MEDŽIAGA! Šiuo metu Lietuvoje yra nemažai sprendimų patogesniam ir efektyvesniam švietimui: įvairių gamintojų sukurtos programėlės, elektroniniai dienynai, e-pratybos, e-knygos ir pan. Pavyzdžiui, užsienio kalbos žinioms pagerinti rekomenduojame nemokamas „Dualingo“ arba „Tandem“ programėles. „Dualingo“ padės tobulinant užsienio kalbos gramatikos žinias, praktikuojant tarimą, plečiant žodyną. Tuo tarpu „Tandem“ idėja, kad užsienio kalbos žinios pirmiausia reikalingos bendrauti tarpusavyje, suteikia realią galimybę susirašinėti su žmonėmis iš viso pasaulio, kurie taip pat siekia patobulinti savo užsienio kalbos žinias!

 

INDIVIDUALIAU IR SMAGIAU! Dauguma elektroninių švietimo įrankių kūrėjų atsižvelgia į šiuolaikinės pedagogikos tyrimus ir savo kuriamas priemones pritaiko individualizuotam mokymui. Tai suteikia galimybę patiems pasirinkti ką, kaip ir kada mokytis. Dėka jau minėtų mokymosi priemonių, patys galite nuspręsti, kiek laiko skirti, kad pakankamai gerai suprastumėte mokymosi medžiagą. Kita svarbi naujiena – į švietimą žengia edukacija per žaidimus. Kas galėjo pagalvoti, kad mokytis gali būti taip smagu?

 

SUŽINOK DABAR IR „NENUŽUDYK“ SMALSUMO! Juk žinai tą jausmą, kai išgirsti naują įdomų faktą, kuris neįtikėtinai sužadina smalsumą. Kaip bebūtų, jeigu smalsumo nepatenkini čia ir dabar – gali jį “nužudyti”. Interneto ir išmaniųjų technologijų dėka, gauname galimybę iškart sužinoti daugiau mus sudominusia tema!

 

 

Kings Lietuva komanda prizininkams, įsteigdama elektroninius prizus, džiaugiasi, kad gali padėti kingsiečiams pasinaudoti visais išvardintais technologijų suteikiamais privalumais mokymosi procese.

 

Kviečiame tave prisijungti prie Kings bendruomenės jau šį sekmadienį. Tobulėk greičiau, inovatyviau, smagiau ir įgauk galimybę laimėti vieną iš šaunių prizų, kurie pavers tavo mokymąsi dar lengvesnį ir įdomesnį! 

 

Iki susitikimo finale!

Kings Lietuva komanda