Paskelbti matematikos pirmo turo rezultatai!

Paskelbta: 2016 Spalis 20d.
Paskelbti matematikos pirmo turo rezultatai!

Paskelbti matematikos pirmo turo rezultatai!

Jau gali pasitikrinti matematikos pirmo turo rezultatus! Atsidaręs www.kings.lt  įvesk dalyvio kodą į tam skirtą laukelį ir sužinosi savo rezultatą. Sveikiname dalyvius, kurie surinko 15 taškų ir daugiau bei užsitikrino galimybę varžytis finale! 

Pametėte dalyvio kodą? Ne problema, užpildykite šią formą ir mūsų komanda suras Jūsų kodą. 

 

Atsakėte į visus klausimus, tačiau suvedus rezultatą rašo, jog surinkote 40 taškų? Taip ir turi būti - pirmame ture bonus užduotys į galutinę taškų sumą nesiskaičiuoja, o tik kompensuoja padarytas klaidas. Tačiau šie taškai gali tapti  labai svarbūs finale. Jeigu Tu ir Tavo kolega surinks tiek pat taškų, tada Kings Liūtukas tikrins, kiek užduočių iš dešimties teisingai išsprendei pirmame ture. Aukštesnę vietą reitinge užims tas dalyvis, kuris geriau pasirodė atrankos etape. 

 

Manai, jog kompiuteris neteisingai nuskaitė Tavo atsakymų lapą ir surinkai daugiau taškų? Rašyk mums į info@kings.lt ir per keturias dienas mūsų mokytojai apsvarstys Tavo skundą. Skundai priimami dvi dienas nuo rezultatų paskelbimo dienos (iki šeštadienio 18h, spalio 22 dienos). Jeigu mokytojai nuspręs, jog klaida buvo padaryta užduočių formuluotėje, visiems dalyviams atsakymas bus užskaitytas kaip teisingas. 

 

Matematikos olimpiados finalas vyks lapkričio 20 dieną. Finalo mokestis 10 eurų, jį galite apmokėti iki pat finalo pradžios. Finalo dalyviai varžysis dėl vertingų prizų bei diplomų, o iškart po užduoties įveikimo kiekvienam dalyviui bus įteikti „Kings geriausių mokinių klubo” narystės tarptautiniai sertifikatai - tapsite kingsiečiais!  Kiekvienoje klasės grupėje nugalėtojui bus įteikta planšetė, antrosios vietos laimėtojas iškovos el. skaityklę, o trečiosios - išmanųjį laikrodį.

 

Kings Liūtukas primena, jog labai laukia Tavo įvertinimo bei pasiūlymų. Padėk Liūtukui ir jo komandai tobulėti užpildydamas trumpą anketą.

 

Džiaugiuosi Tavo rezultatais ir jau laukiu kito susitikimo!  

Kings Liūtukas