Matematikai jau startavo!

Paskelbta: 2016 Spalis 17d.
Matematikai jau startavo!

Matematikai jau startavo!

Gražų ir saulėtą trečiąjį spalio mėnesio sekmadienį net šešiuose miestuose į olimpiados centrus rinkosi mokiniai, nekantraujantys išbandyti savo jėgas matematikos olimpiadoje. Jaunesni, atėję su tėveliais, iki pat konkurso pradžios klausė vyresniųjų padrąsinimų ir kartojosi išmoktas formules ir pagrindines teorijas.

 

Daugiau nei pusantro tūkstančio matematikų skaičiavo, sprendė ir ieškojo teisingų atsakymų, o juos pažymėję, su rimtimi veiduose paliko atsakymų lapus Kings komandos rankose. Kings komandos nariai paskelbs rezultatus per penkias darbo dienas nuo olimpiados dienos. Visi, surinkę 15 ir daugiau taškų iš galimų 50, pateks į antrą turą ir galės susirungti dėl geriausio kingsiečio vardo bei šaunių prizų: planšečių, elektroninių skaityklių ir išmaniųjų laikrodžių! Tad Kings liūtukas tikisi, kad kuo daugiau pirmo turo dalyvių išvys finaliniame ture, kuris vyks  lapkričio 20 dieną.

 

Nekantriai laukiant rezultatų, kviečiame prisiminti olimpiadą bei paieškoti savęs ar draugų nuotraukų albumuose iš kiekvieno miesto: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Mažeikių

 

Taip pat Kings Liūtukas labai nori padėkoti partneriams, kurie nuoširdžiai priėmė mokinius ir kartu prisideda prie jų tobulėjimo: Vilniaus Gedimino technikos universitetui, Vytauto Didžiojo universitetui, Panevėžio 5–ąjai gimnazijai, Šiaulių Didžvario gimnazijai ir Mažeikių Kalnėnų pagrindinei mokyklai. 

 

Turite pastebėjimų, pasiūlymų, komentarų? Kings Liūtukas labai laukia Jūsų įvertinimo trumpoje apklausoje: padėk Liūtukui tobulėti.

 

Džiaugiamės pirmąja šio semestro olimpiada ir su nekantrumu laukiame kitų susitikimų!

 

Su Jumis ir dėl Jūsų tobulėjanti,
Kings Liūtuko komanda