SKELBIAMI REITINGAI IR PRIZŲ LAIMĖTOJAI

Paskelbta: 2023 Gegužė 8d.
SKELBIAMI REITINGAI IR PRIZŲ LAIMĖTOJAI

SKELBIAMI REITINGAI IR PRIZŲ LAIMĖTOJAI

 

SKELBIAMI REITINGAI IR PRIZŲ LAIMĖTOJAI

Džiaugiamės, kad šį semestrą nepraleidai galimybės pasitikrinti savo žinių KINGS olimpiadose! Skelbiame nacionalinį reitingą, todėl skaityk toliau ir sužinok, kaip Tau sekėsi visos Lietuvos mastu bei kas gi laimėjo prizines vietas.

REITINGUS RASI ČIA: https://kings.lt/page/reitingai

SVARBU:

1. Papildomos užduotys buvo vertinamos tik tiems dalyviams, kurie surinko daugiausiai taškų savo amžiaus grupėje ir varžėsi dėl prizinės vietos (įvertinimai pateikti reitinge).

2. Dėl duomenų apsaugos įstatymo yra rodoma tik dalis dalyvio vardo ir dalis pavardės (pirmos trys raidės).

3. Savo darbą gali pamatyti prisijungęs prie dalyvio paskyros.

5. Kad būtų lengviau surasti save dideliame reitinge, spauskite klaviatūroje mygtukus "CTRL" ir "F: vienu metu, suveskite savo dalyvio kodą ir spauskite "Enter".

6. Klasėse, kuriose net ir po papildomų užduočių vertinimo nepavyko išsiaiškinti nugalėtojų, bus vykdomas superfinalas. Su dalyviais susieksime ir informuosime apie eigą asmeniškai (paskyroje nurodytais kontaktais).

 

Jei dalyvis laimėjo prizinę vietą:

Pavyko iškovoti prizinę vietą olimpiados finale? Sveikiname ir labai džiaugiamės! Dėl pelnyto prizo pristatymo susisieksime su nugalėtojais registracijoje nurodytais kontaktais. 


Šauniai pasirodei KINGS finale?

Metas dalyvauti gabiausių mokinių projekte - KINGS LYGOJE! Parodyk savo žinias bei, priklausomai nuo pasiekimų, laimėk auksinės, sidabrinės arba bronzinės spalvos medalį. Daugiau informacijos apie KINGS LYGĄ: https://kings.lt/page/lyga