PRASIDEDA ANTRASIS OLIMPIADOS ETAPAS - FINALAI

Paskelbta: 2023 Kovas 20d.
PRASIDEDA ANTRASIS OLIMPIADOS ETAPAS - FINALAI

PRASIDEDA ANTRASIS OLIMPIADOS ETAPAS - FINALAI

 

PRASIDEDA ANTRASIS OLIMPIADOS ETAPAS - FINALAI!

 

Su džiaugsmu pranešame, kad KINGS OLIMPIADOS FINALAI JAU PRASIDĖJO! Primename, kad visi finalai vyks www.kings.lt platformoje ir juose dalyvauti galėsi Tau patogiu metu. 

 

KINGS olimpiadų finalai vyks kovo 20 - balandžio 9 dienomis

 

Kaip dalyvauti finale?

1. Įeik į KINGS puslapį ir spausk mygtuką “Prisijungti”, suvesk prisijungimo duomenis (dalyvio kodą ir slaptažodį) Jei jau esi prisijungęs prie savo paskyros, paspausk ant savo dalyvio kodo, kurį rasi puslapio viršuje;
2. Pasirink kairėje pusėje esančioje valdymo juostoje skiltį "Finalas"
3. Paslink puslapį žemyn ir susipažink su olimpiados taisyklėmis.
4. Pasirink, kurios olimpiados finale (anglų kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo, informacinių technologijų. logikos ar lietuvių kalbos) nori dalyvauti ir spausk mygtuką “Spręsti olimpiados finalo testą”.*
5. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką “Baigti testą”, kitaip atsakymai gali neišsisaugoti.

Jei nori dalyvauti finale, kurio kvalifikaciniame etape nesuspėjai sudalyvauti – nieko tokio. Juos gali atlikti prisijungęs prie savo paskyros.

*Jei dar nesi aktyvavęs dalyvavimo norimame finale, spausk mygtuką “ Aktyvuoti dalyvavimą”.

**Parengiamąsias finalo užduotis rasi pasirinkęs kairėje pusėje esančioje valdymo juostoje skiltį "Parengiamosios finalo užduotys".

Apie finalus:

1. Testo trukmė -  60 minučių. 

2. Paskutinėje papildomoje testo užduotyje tau reikės įrašyti atsakymą į klausimą. Kalbų olimpiadose, tai - rašinys ar laisvo stiliaus esė, matematikos - uždavinio sprendimo logikos paaiškinimas. Nepamiršk, kad šiose užduotyse norime pamatyti, koks kūrybingas Tu esi!

3. Testo metu Tau prireiks rašiklio ir juodraščio, tad turėk juos su savimi. Pasitikėk savo jėgomis, neskubėk ir pasitikrink!

4. Testo metu griežtai rekomenduojame nesinaudoti telefonu, nenusirašinėti, atlikti testus savarankiškai, nesinaudoti užrašais ir knygomis bei interneto pagalba!

5. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką “Baigti testą”, kitaip atsakymai gali neišsisaugoti!

KINGS finalų rezultatai skelbiami per 5 darbo dienas nuo visų finalų pabaigos (po balandžio 9 dienos).

Jei dar nepatvirtinai savo dalyvavimo finale, informacija, kaip tai padaryti, rasi čia: https://kings.lt/page/mok%C4%97jimai