NAUJAS PROJEKTAS KINGSIEČIAMS!

Paskelbta: 2022 Balandis 13d.
NAUJAS PROJEKTAS KINGSIEČIAMS!

NAUJAS PROJEKTAS KINGSIEČIAMS!

 

Tapk naujo KINGS projekto dalimi jau dabar!

 

Kiekvieną semestrą KINGS projektuose savo žinias tikrinasi daugiau nei 100 000 mokinių. Lietuvoje matydami tokią gausą gabių mokinių, rudens semestre Kingsiečių laukia naujas projektas, kuriame kiekvienas mokinys turės savo pasiekimų kambarį ir jais galės dalintis su savo mokykla ar net visa šalimi!

 

PASIEKIMŲ KAMBARYS – erdvė, kurioje kiekvienas mokinys galės kaupti savo pasiekimus, olimpiadų sertifikatus, diplomus bei lygos medalius.

 

VIRTUALI PASIEKIMŲ LENTA – vieta, kurioje mokiniai savo noru galės dalintis pasiekimais su kitais mokiniais. Duomenys pasiekimų lentoje bus skirstomi pagal apskritis, miestus, mokyklas bei klases. 

 

Naujame projekte mokiniai galės kaupti ne tik visus KINGS projektų apdovanojimus, tačiau taip pat turės galimybę pasiekimais dalintis su visais Lietuvos mokiniais.

 

Kiekvienas Kingsietis turės galimybę nuspręsti, ar jis nori užimti vietą ir dalintis savo pasiekimais lentoje, kurioje mokiniai, pagal pasiekimus, bus reitinguojami pagal apskritis, miestus, mokyklas ir klases.

 

 

Nepraleisk galimybės tapti šio edukacinio projekto dalimi jau dabar!

 

Šį semestrą KINGS finaluose dalyvauja daugiau nei 7500 mokinių, kurie rudens semestre jau turės savo pasiekimų kambarį ir, savo noru, galės didžiuotis rezultatais virtualioje pasiekimų lentoje. Ar tu tarp šių mokinių?

 

Liko vos kelios dienos iki finalų pabaigos, todėl nepraleisk galimybės tapti gabiausių Kingsiečių bendruomenės dalimi. Dalyvauk KINGS finaluose jau dabar ir tapk naujo projekto dalimi.

 

Iki KINGS finalų pabaigos liko visai nedaug, spausk žemiau esantį mygtuką ir dalyvauk!

 

 

DALYVAUTI!

 

Pamatyti, kaip atrodys Tavo pasiekimų kambarys gali čia: naujas projektas