KINGS LYGA PRASIDĖJO! SUŽINOK, KAIP DALYVAUTI

Paskelbta: 2021 Gruodis 7d.
KINGS LYGA PRASIDĖJO! SUŽINOK, KAIP DALYVAUTI

KINGS LYGA PRASIDĖJO! SUŽINOK, KAIP DALYVAUTI

KINGS LYGA JAU PRASIDĖJO!

Ar Tu jau pasiruošęs mesti iššūkį sau ir įrodyti, kad esi geresnis nei vakar? Skaityk toliau ir sužinok, kaip dalyvauti KINGS lygoje. 

KADA GALI DALYVAUTI KINGS LYGOJE?

KINGS lygoje galėsi dalyvauti nuo gruodžio 7 iki 13 dienos (imtinai).

KAIP DALYVAUTI KINGS LYGOJE?

1. Prisijunk prie savo paskyros www.kings.lt su dalyvio kodu ir slaptažodžiu.

2. Paspausk mygtuką "Atlikti užduotį" prie dalyko, kuriame patvirtinai savo dalyvavimą.

3. KINGS lygos testą galėsi atlikti tik vieną kartą. Atlikus užduotis būtina paspausti mygtuką "Baigti", kitu atveju testas bus neišsaugotas.


APIE KINGS LYGĄ

KINGS lygos tikslas: įvertinti 2-8 klasių mokinių pasiekimus anglų kalbos, matematikos ir lietuvių kalbos mokomuosiuose dalykuose. 

Olimpiados formatas: 1 etapas, kuriame mokiniai turės atsakyti į testo formos klausimus.

Mokiniai, kurie dalyvaudami anglų kalbos lygoje surinks 86-100 taškų skaičių gaus auksinės spalvos medalį, tiems, kurie surinks 71-85 taškų, bus skiriamas sidabrinės spalvos medalis, o tiems, kurie surinks 61-70 taškų, bus skiriamas bronzinės spalvos medalis.

 

Mokiniai, kurie dalyvaudami matematikos lygoje surinks 41-50 taškų skaičių gaus auksinės spalvos medalį, tiems, kurie surinks 31-40 taškų, bus skiriamas sidabrinės spalvos medalis, o tiems, kurie surinks 21-30 taškų, bus skiriamas bronzinės spalvos medalis. 

 

Mokiniai, kurie dalyvaudami lietuvių kalbos lygoje surinks 86-100 taškų skaičių gaus auksinės spalvos medalį, tiems, kurie surinks 71-85 taškų, bus skiriamas sidabrinės spalvos medalis, o tiems, kurie surinks 61-70 taškų, bus skiriamas bronzinės spalvos medalis.

Turi klausimų? Susisiek su mumis el. paštu info@kings.lt !