PRASIDEDA KINGS FINALAI!

Paskelbta: 2021 Spalis 18d.
PRASIDEDA KINGS FINALAI!

PRASIDEDA KINGS FINALAI!

Kingsieti,

Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad KINGS OLIMPIADOS FINALAI JAU PRASIDĖJO! Primename, kad visi finalai vyks tuo pačiu metu www.kings.lt platformoje, tad juose dalyvauti galėsi Tau patogiu metu! Skaityk toliau ir sužinok, kaip dalyvauti finale.

 

Visi KINGS olimpiados finalai vyksta spalio 18 - lapkričio 7 dienomis!

KAIP DALYVAUTI FINALE?

1. Įeik į KINGS puslapį, spausk mygtuką “Prisijungti”, suvesk prisijungimo duomenis (dalyvio kodą ir slaptažodį) ir įeik į savo mokinio anketą;

2. Pasirink kairėje pusėje esančioje valdymo juostoje skiltį "Finalas";

3. Paslink puslapį žemyn ir susipažink su olimpiados taisyklėmis;

4. Pasirink, kurios olimpiados finale (anglų kalbos, matematikos ar lietuvių kalbos) nori dalyvauti ir spausk mygtuką “Spręsti olimpiados finalo testą”;*

5. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką “Baigti testą”, kitaip atsakymai gali neišsisaugoti!

5.  Pasiruošęs? Tuomet linkime Tau sėkmės atliekant užduotis!

*Jei nori dalyvauti finale, kurio kvalifikaciniame etape nesuspėjai dalyvauti – nieko tokio! Juos gali atlikti prisijungęs prie savo paskyros!

**Jei dar nesi aktyvavęs dalyvavimo norimame finale, spausk mygtuką “ Aktyvuoti dalyvavimą”.

APIE KINGS FINALUS:

1. Testo trukmė -  60 minučių. 

2. Paskutinėje papildomoje testo užduotyje tau reikės įrašyti atsakymą į klausimą. Kalbų olimpiadose, tai - rašinys ar laisvo stiliaus esė, matematikos - uždavinio sprendimo logikos paaiškinimas. Nepamiršk, kad šiose užduotyse norime pamatyti, koks kūrybingas Tu esi!

3. Testo metu Tau prireiks rašiklio ir juodraščio, tad turėk juos su savimi. Pasitikėk savo jėgomis, neskubėk ir pasitikrink!

4. Testo metu griežtai rekomenduojame nesinaudoti telefonu, nenusirašinėti, atlikti testus savarankiškai, nesinaudoti užrašais ir knygomis bei interneto pagalba!

5. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką “Baigti testą”, kitaip atsakymai gali neišsisaugoti!


Jei dar nepatvirtinai savo dalyvavimo finale, informacija, kaip tai padaryti, rasi čia: https://kings.lt/page/mok%C4%97jimai

Jei turite papildomų klausimų – visuomet galite kreiptis į mus el. paštu info@kings.lt