PASIRUOŠK KINGS FINALAMS SPRĘSDAMAS PASIRENGIAMUOSIUS TESTUS

Paskelbta: 2021 Spalis 14d.
PASIRUOŠK KINGS FINALAMS SPRĘSDAMAS PASIRENGIAMUOSIUS TESTUS

PASIRUOŠK KINGS FINALAMS SPRĘSDAMAS PASIRENGIAMUOSIUS TESTUS

 

KINGS olimpiadų finalų vykdymo dienos artėja vis greičiau, tad laiko pasiruošimui lieka vis mažiau! Jei KINGS finaluose nori pasirodyti puikiai, turi olimpiadoms ruoštis ne tik mokykloje, bet ir asmeniškai su parengiamaisiais testais! 

PRANEŠAME, jog pasirengiamieji KINGS testai Tavęs laukia asmeninėje mokinio paskyroje www.kings.lt puslapyje!*
*Parengiamieji testai automatiškai atsiranda mokinio asmeninėje anketoje iš karto po to, kai sėkmingai patvirtinamas dalyvavimas finale.

KAIP RASTI KINGS PARENGIAMĄSIAS UŽDUOTIS?
1. Užsuk į KINGS internetinį puslapį;
2. Spausk viršuje esantį mygtuką "Prisijungti";
3. Įvesk savo dalyvio kodą bei slaptažodį ir spausk "Prisijungti";
4. Prisijungęs prie mokinio anketos, kairėje pusėje esančioje valdymo juostoje pasirink "Finalo parengiamosios užduotys";
5. Tau belieka pasirinkti, kurios olimpiados (lietuvių kalbos, matematikos ar pasaulio pažinimo) parengiamąjį testą nori atlikti!

KODĖL PATARIAME MOKINIAMS SPRĘSTI KINGS PARENGIAMĄSIAS UŽDUOTIS?
Sprendžiant šias užduotis, mokinys gali susipažinti su užduočių formatu – panašaus formato užduotys bus pateikiamos finalinio etapo metu.
Išsprendęs parengiamuosius testus, mokinys galės matyti teisingai ir klaidingai atsakytus klausimus, klaidingus atsakymus išsianalizuoti ir tokių pačių klaidų nebe palikti finalinio etapo metu!

Primename, kad visi KINGS finalai vyks vienu metu nuo spalio 18 iki lapkričio 7 dienos, o juose galėsi dalyvauti Tau patogiu metu!