PRASIDEDA KINGS FINALAI

Paskelbta: 2021 Kovas 30d.
PRASIDEDA KINGS FINALAI

PRASIDEDA KINGS FINALAI

Kingsieti,

Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad KINGS OLIMPIADOS FINALAI JAU PRASIDĖJO! Primename, kad visi finalai vyks tuo pačiu metu www.kings.lt platformoje, tad juose dalyvauti galėsi Tau patogiu metu! Skaityk toliau ir sužinok, kaip dalyvauti finale.


Visi KINGS olimpiados finalai vyksta kovo 29 – balandžio 18 dienomis!


KAIP DALYVAUTI FINALE?

1. Įeik į KINGS puslapį, spausk mygtuką “Prisijungti”, suvesk prisijungimo duomenis (dalyvio kodą ir slaptažodį) ir įeik į savo mokinio anketą;

2. Tuomet viršuje matysi užrašą "OLIMPIADOS FINALAS", Paslink puslapį žemyn ir susipažink su olimpiados taisyklėmis!

3. Pasirink, kurios olimpiados finale (anglų kalbos, matematikos ar lietuvių kalbos) nori dalyvauti ir spausk mygtuką “Spręsti olimpiados finalo testą”.*

4. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką “Baigti testą”, kitaip atsakymai gali neišsisaugoti!

5.  Pasiruošęs? Tuomet linkime Tau sėkmės atliekant užduotis!

*Jei nori dalyvauti finale, kurio kvalifikaciniame etape nesuspėjai dalyvauti – nieko tokio! Juos gali atlikti prisijungęs prie savo paskyros!

**Jei dar nesi aktyvavęs dalyvavimo norimame finale, spausk mygtuką “ Aktyvuoti dalyvavimą”.

 

KINGS FINALŲ TESTAI

1. Testo trukmė -  60 minučių. 

2. Kiekvienos klasės dalyvių matematikos olimpiadoje laukia 15 užduočių, anglų ir lietuvių kalbų olimpiadose po 40 užduočių testo formatu, kuriose reikia pasirinkti 1 teisingą iš 4 galimų variantų. 

3. Paskutinėje papildomoje testo užduotyje tau reikės įrašyti atsakymą į klausimą. Kalbų olimpiadose, tai - rašinys ar laisvo stiliaus esė, matematikos - uždavinio sprendimo logikos paaiškinimas. Nepamiršk, kad šiose užduotyse norime pamatyti, koks kūrybingas Tu esi!

4. Testo metu Tau prireiks rašiklio ir juodraščio, tad turėk juos su savimi. Pasitikėk savo jėgomis, neskubėk ir pasitikrink!

5. Testo metu griežtai rekomenduojame nesinaudoti telefonu, nenusirašinėti, atlikti testus savarankiškai, nesinaudoti užrašais ir knygomis bei interneto pagalba!

6. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką “Baigti testą”, kitaip atsakymai gali neišsisaugoti!


Jei turite papildomų klausimų – visuomet galite kreiptis į mus el. paštu info@kings.lt