SKELBIAMI KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATAI!

Paskelbta: 2020 Spalis 12d.
SKELBIAMI KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATAI!

SKELBIAMI KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATAI!

Džiaugiamės, kad šį semestrą buvai vienas iš daugiau nei 57 000  Lietuvos mokinių, kurie užsiregistravo dalyvauti KINGS kvalifikaciniame etape!  Tariame Tau ačiū už norą tobulėti, augti ir siekti kuo didesnio žinių bagažo! Pirmasis rudens semestro etapas jau baigėsi, todėl norime pasidalinti jo rezultatais su Tavimi!

Kaip pasitikrinti kvalifikacinio etapo rezultatus?

1. Užsuk į puslapį www.kings.lt ; 

2. Pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje "Pasitikrink savo rezultatą" įrašyk savo dalyvio kodą;

3. Pasirink, kurios olimpiados rezultatą nori pamatyti;

4. Valio! Dabar gali matyti savo pasiektą kvalifikacinio etapo rezultatą*!

*Savo rezultatą gali matyti išreikštą procentais bei taškais. Taip pat gali matyti såavo testo teisingai pasirinktus atsakymus. Puslapio dešinėje pusėje galėsi atsisiųsti el. sertifikatą, patvirtinantį Tavo dalyvavimą KINGS kvalifikaciniame etape!

Prie savo rezultato matysi ar gavai kvietimą į KINGS finalą ir ar turėsi galimybę sudalyvauti jame! 

Norint dalyvauti finale, reikia atlikti finalo dalyvio mokestį, apie kurį platesnę informaciją rasi, taip pat, prie savo rezultato. Jei patekai į kelis olimpiados dalykų finalus, juose galėsi su nuolaida! Atlikus finalo dalyvio mokestį, savo paskyroje rasi pasirengiamuosius testus, kuri padės Tau pasiruošti finalui ir suprasti, kas jame laukia!


 VISI KINGS OLIMPIADŲ FINALAI VYKS SPALIO 19 - LAPKRIČIO 6  DIENOMIS www.kings.lt TINKLALAPYJE!

Jau antrą semestrą iš eilės KINGS olimpiadų finalai persikelia į virtualią erdvę! Finalai bus vykdomi nuotoliniu būdu www.kings.lt platformoje spalio 19 – lapkričio 6 dienomis. Turėdami daugiametę patirtį žinių patikrinime, naudingo ir įdomaus turinio kūrime bei motyvacijos skatinimo ugdyme, visas jėgas sutelkėme į internetu organizuojamo olimpiados finalo kūrimą tam, kad mūsų olimpiados dalyviai galėtų jaustis saugiai dabartinės šalies situacijos kontekste. 

VISA INFORMACIJA APIE KINGS RUDENS FINALUS 2020


Kvalifikacinio etapo įveikimas – pirmas žingsnis tobulėjimo link! Dabar lauksime Tavęs parodant dar didesnį žinių bagažą KINGS olimpiadų finaluose!