Kings olimpiada - ir Mažeikiuose

Paskelbta: 2016 Rugsėjis 12d.
Kings olimpiada - ir Mažeikiuose

Kings olimpiada - ir Mažeikiuose

Turime nuostabių žinių!  Ne paslaptis, jog pavasario semestro metu  olimpiadas vykdėme tik penkiuose  didžiausiuose Lietuvos miestuose, tačiau dalyviai atvyko net iš 25 skirtingų miestų ir miestelių. Sulaukėme didelio dėmesio, aktyvumo  ir palaikymo iš visų gyvenviečių, todėl supratome, jog turime ieškoti galimybių Kings olimpiados centrus įkurti ir kituose miestuose. 

 

Mažeikiai - vienas iš tokio įkvėpiančio  aktyvumo pavyzdžių.  Šio miesto švietimo atstovai, mokytojai bei tėveliai  pareiškė didžiulį norą organizuoti olimpiadas  jų mieste.  Mažeikiuose, kaip ir kiekviename kitame mieste, gyvena daugybė talentingų, sumanių bei motyvuotų mokinių, kuriems dalyvavimas olimpiadose atneša neišsenkamų įspūdžių, patirčių bei malonių staigmenų. Todėl džiaugiamės, galėdami pranešti, jog jau nuo šiandien galite registruodamiesi į olimpiadą pasirinkti Mažeikių miestą. Dėkojame  Kalnėnų pagrindinės mokyklos bendruomenei, kuri mus pakvietė ir sutiko tapti olimpiados centru. 

 

Mums svarbus kiekvienas  miestas ar miestelis, todėl bet kuris iš jų gali prisidėti prie Kings  olimpiadų ir  praplėsti kingsiečių gretas savo mieste. Norite, jog Kings atvažiuotų į Jūsų miestą?  Susisiekite su mumis: info@kings.lt.

 

Beje, nepamirškite, jog registracija į rudens semestro olimpiadas  jau  prasidėjo.

Sėkmės!

Kings komanda