KAIP ŠĮ SEMESTRĄ LAIMĖTI PRIZUS?

Paskelbta: 2020 Rugsėjis 29d.
KAIP ŠĮ SEMESTRĄ LAIMĖTI PRIZUS?

KAIP ŠĮ SEMESTRĄ LAIMĖTI PRIZUS?

Momentiniai fotoaparatai, belaidės ausinės, nešiojamos kolonėlės – prizai, kurie šį semestrą laukia Tavęs! Kiekvienas žino, kad šie prizai jaunuolių svajonė, tačiau norint juos pasiekti, turi įveikti tam tikrus žingsnius, kuriuos aprašysime čia:

1. REGISTRACIJA ARBA AKTYVACIJA
Pirmasis žingsnis yra registracija arba savo paskyros aktyvavimas  www.kings.lt puslapyje. Užsukęs į šį puslapį, turi užsiregistruoti ir taip susikurti savo asmeninę mokinio anketą. Taip pat yra ir kita galimybė  - Tave gali užregistruoti ir Tavo mokytojas! Jei jau turi savo paskyrą, ją reikia tik aktyvuoti! Kaip tai padaryti rasi čia:

2NEMOKAMAS KVALIFIKACINIS ETAPAS
Antrąjį žingsnį gali atlikti jau dabar, nes KINGS kvalifikacinis etapas jau prasidėjo ir truks net dvi savaites nemokamai internetu (iki spalio 9 dienos). Prisijunk prie susikurtos mokinio anketos, pasirink kurios olimpiados kvalifikacinį testą nori spręsti (matematikos, anglų kalbos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo) ir pradėk kvalifikacinį etapą!

3. KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATAI
Pasibaigus kvalifikaciniam etapui (po spalio 9 dienos) paskelbsime KINGS kvalifikacinio turo rezultatus, kuriuos galėsi matyti savo mokinio anketoje arba įvedęs savo dalyvio kodą KINGS pagrindiniame puslapyje. Prie paskelbtų rezultatų galėsi matyti, ar patekai į KINGS finalą ar ne.

4. FINALAS - KETVIRTASIS ŽINGSNIS PRIZO LINK! INFORMACIJĄ APIE JĮ JAU NETRUKUS!*

* Blogėjant epidemiologinei situacijai šalyje, olimpiados finalų vykdymo tvarka ir eiga gali būti koreguojama: 

1. Dėl viruso plitimo šalyje grėsmės, olimpiadų finaliniai etapai gali būti keliami į internetinę erdvę www.kings.lt tinklalapyje;

2. Pasibaigus olimpiados finalams internetu, skelbiamas mokinių reitingas ir nugalėtojai

3. Jei finalo metu nebus išsiaiškinti olimpiados finalo nugalėtojai, superfinalas bus vykdomas gyvai didžiuosiuose Lietuvos miestuose. 

5FINALO REZULTATAI
Paskelbus KINGS finalų rezultatus, įvyks apeliacijų laikotarpis. Po šio laikotarpio skelbsime finalistų reitingus, kuriuose galėsi matyti savo užimtą vietą visos Lietuvos mastu ir, žinoma, galėsi matyti nugalėtojus bei prizų laimėtojus!

Štai tokie žingsniai turi būti praeiti, norint laimėti prizus! Sėkmės dalyvaujant kvalifikaciniame etape ir iki susitikimo KINGS finale!