PRASIDEDA NAUJASIS KINGS RUDENS SEMESTRAS!

Paskelbta: 2020 Rugsėjis 2d.
PRASIDEDA NAUJASIS KINGS RUDENS SEMESTRAS!

PRASIDEDA NAUJASIS KINGS RUDENS SEMESTRAS!

SVEIKINAME SU NAUJŲ MOKSLO METŲ PRADŽIA!

KINGS liūtukas ir jo komanda sveikina visus Kingsiečius su naujųjų mokslo metų pradžia! Kartu su rudens ir naujų mokslo metų pradžia, skelbiamas ir naujasis KINGS rudens semestras, kupinas staigmenų, konkursų bei naujų prizų!


KINGS AKADEMIJA!

Tai naujoji rudens semestro naujiena skirta 2-4 klasių mokiniams! KINGS AKADEMIJA – vieta, kurioje vaikas įtvirtins mokymosi įstaigoje įgytas anglų kalbos ir matemtikos žinias ir jas gilins bei pritaikys  neformalioje aplinkoje. Akademijoje vyks ne tik mokomųjų dalykų užsiėmimai, bet ir išskirtinės pažinimo dienos skirtos tik Akademijos studentams. Pažinimo dienų metu apsilankysi įvairiose Lietuvos institucijose, susipažinsi su įvairiomis profesijomis, veiklomis, meniniais užsiėmimais, būreliais. Taip pat lankysiesi muziejų ekspozicijose, išbandysi aktyvaus ir pasyvaus laisvalaikio pramogas, o prie bendrų ekskursijų kviesime prisijungti ir Tavo tėvelius!

Visą informaciją apie KINGS AKADEMIJĄ rasi čia: https://kings.lt/page/kings-akademija 


Pasaulio pažinimo olimpiada grįžta! Praėjusį rudenį sulaukėme daug gamtamokslių žinovų, todėl džiaugiamės galėdami vėl pranešti apie pasaulio pažinimo olimpiados vykdymą!

 

KINGS rudens semestras prasideda šiandien, tad norime, jog žinotum ir įsimintum svarbiausias šio KINGS olimpiadų rudens semestro datas! 

 

2020 metų KINGS rudens semestro svarbiausios datos:

Registracija jau netrukus!
Kvalifikacinis etapas internetu prieinamas nuo rugsėjo 28 iki spalio 9 dienos!
Anglų kalbos finalas - spalio 24 dieną
Matematikos finalas - lapkričio 7 dieną
Lietuvių kalbos finalas - lapkričio 14 dieną
Pasaulio pažinimo finalas - lapkričio 21 dieną

 

Dar kartą sveikiname Tave, Kingsieti, su naujųjų mokslo metų pradžia ir pažadame, jog šiandien paskelbtos naujienos tik rudens semestro pradžia! Sek mus Facebook ir Instagram platformose ir sužinok kitas KINGS naujienas pirmas!