SKELBIAMI PRIZŲ LAIMĖTOJAI

Paskelbta: 2020 Gegužė 13d.
SKELBIAMI PRIZŲ LAIMĖTOJAI

SKELBIAMI PRIZŲ LAIMĖTOJAI

Kingsieti,

Tikime, kad su dideliu nekantrumu laukei dienos, kuomet sužinosi, ar nusišypsojo sėkmė ir pavyko laimėti prizą iš didžiulio prizinio fondo. Šį semestrą prizinis fondas buvo rekordiškai didelis, o siekdami motyvuoti kuo daugiau mokinių KINGS apdovanojo net 200 finalistų! Šiandien su dideliu džiaugsmu skelbiame PRIZŲ LAIMĖTOJUS! Skaityk toliau ir sužinok ar laimėjai vieną iš daugybės prizų!

KAIP BUVO RENKAMI PRIZŲ LAIMĖTOJAI?

Kadangi šį semestrą visi KINGS olimpiadų finalai vyko virtualioje erdvėje atliekant juos nuotoliniu būdu, nacionalinis reitingas neskelbiamas, o visi prizai skiriami atsitiktinės atrankos būdu, kurių skaičius dvigubai didesnis nei įprastai!  Pasitelkus atsitiktiniu būdu renkamų laimėtojų programą tinklalapyje www.miniwebtool.com į ją įkėlėme 5475 finalo dalyvių sąrašą ir 200 kartų atsitiktinai rinkome laimėtojus, kuriems vėliau tokiu pat būdu buvo priskirti šio semestro prizai.  

VISĄ LAIMĖTOJŲ SĄRAŠĄ RASI ČIA: https://kings.lt/prizulaimetojai

SVEIKINAME LAIMĖTOJUS! Su jais susisieksime asmeniškai paskyroje nurodytais kontaktais!

Šio semestro pabaigoje turėjome ne tik džiugių, bet ir labai liūdnų bei sunkių KINGS komandai akimirkų. Netekome mūsų kolegos, matematiko, užduočių ir idėjų kūrėjo bei labdaros paramos fondo vadovo Bronislovo Burgio. Labai gaila, tačiau skelbtų premijų skyrimas šiame semestre negali būti įgyvendintas. Pasižadame puoselėti Bronislovo Burgio idėjas ir atsidavimą mokslui bei kitais mokslo metais organizuosime konkursus jo atminimui, kuriuose galėsite dalyvauti. Po apeliacijų laikotarpio, bus įvertinti geriausiai trijose olimpiadose pasirodę 25 mokiniai ir bus kviečiami dalyvauti visose KINGS organizuojamuose konkursuose bei naudotis KINGS platforma iki pat mokyklos baigimo, visus dalyvio mokesčius padengiant KINGS. Šiuos mokinius paskelbsime gegužės 20 dieną www.kings.lt puslapyje. 

DĖKOJAME PARTNERIAMS!

KINGS taria didžiausią AČIŪ visiems šio semestro partneriams, kurie skatina Lietuvos mokinius siekti mokslo aukštumų ir tobulėti! Prie didžiulio prizinio fondo prisidėjo: Saldainių fabrikas RŪTA, Lietuvos nacionalinis muziejus, BOOM parkas, Pergalė, UNO parkas, UAB, Eugesta, Akropolio ledas, Robotikos mokykla, Druskininkų sveikatingumo ir poislio centras AQUA, Valstybės pažinimo centras, Iliustruotasis mokslas.

 

DĖKOJAME VISIEMS KINGS OLIMPIADOS DALYVIAMS! 

Kings komanda didžiuojasi mokiniais, kurie yra tokie gabūs, nenustoja tobulėti ir trykšta noru mokytis. Nepaisant to, kad šis pavasario semestras buvo išskirtinai kitoks nei ankstesni, džiaugiamės, kad Kingsiečiai nepasidavė ir stropiai tobulėjo namuose. Su nekantrumu laukiame rudens semestro ir susitikimo su pačiais šauniausiais Kingsiečiais! 


Su šilčiausiausiais linkėjimais, 
KINGS komanda