SKELBIAMI VISŲ KINGS OLIMPIADOS FINALŲ REZULTATAI

Paskelbta: 2020 Gegužė 9d.
SKELBIAMI VISŲ KINGS OLIMPIADOS FINALŲ REZULTATAI

SKELBIAMI VISŲ KINGS OLIMPIADOS FINALŲ REZULTATAI

Kingsieti,

Turbūt jau nekantrauji  sužinoti, kaip Tau pasisekė šį semestrą pirmą kartą virtualioje erdvėje vykusiuose KINGS olimpiadų finaluose! Labai džiaugiamės, kad matematikos, anglų kalbos ir lietuvių kalbos olimpiados pritraukė tiek daug gabių Kingsiečių ir skelbiame VISŲ FINALŲ REZULTATUS!

KAIP PASITIKRINTI FINALO REZULTATĄ?

1. Įeik į internetinę svetainę www.kings.lt ;

2. Pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje PATIKRINK SAVO REZULTATĄ "Dalyvio kodas", įrašyk savo dalyvio kodą ir spausk ,,Tikrinti”;

3. Pasirink olimpiadą, kurios rezultatą nori matyti!

KĄ GALIU RASTI REZULTATŲ TIKRINIMO PLATFORMOJE?

* Surinktų taškų skaičių ir procentinę surinktų taškų išraišką (pagal norminio vertinimo kriterijų apskaičiuotas rezultatas);

* Kiek taškų buvo skirta kiekvienai olimpiados užduočiai;

* Teisingus ir savo pasirinktus atsakymus;

* Savo darbą, kuriame matysi klaidas ir teisingus atsakymus (būtina prisijungti prie profilio, kad galėtum atsisiųsti jį).

SVARBU! Iki gegužės 12 dienos 17 val. dalyviai turi teisę teikti apeliacijas ir siųsti jas info@kings.lt. Vėliau apeliacijos nebus priimamos. Po apeliacijų laikotarpio pabaigos dalyvių rezultatai gali būti perskaičiuoti, jei bus patvirtintų apeliacijų.

ŠIO SEMESTRO PRIZŲ LAIMĖTOJAI BUS SKELBIAMI GEGUŽĖS 13 DIENĄ!

Šį semestrą KINGS apdovanos dvigubai daugiau mokinių nei įprastai, o visi prizai bus skiriami atsitiktinės atrankos būdu! Galbūt tai būsi Tu?

Tikimės, jog visų KINGS olimpiadų metu pasisėmei daug naudingos informacijos, išmokai naujų dalykų, o galbūt atradai savo žinių spragas ir dabar žinai kuriuos gebėjimus dar reikia tobulinti! Liūtukas jau bėga pakuoti prizų, o KINGS komanda su nekantrumu laukia kito semestro ir tikisi su Tavimi susitikti „gyvuose“ finaluose!

 

 

 TOBULĖK KARTU SU KINGS!