REZULTATAI - GEGUŽĖS 9 DIENĄ!

Paskelbta: 2020 Balandis 28d.
REZULTATAI - GEGUŽĖS 9 DIENĄ!

REZULTATAI - GEGUŽĖS 9 DIENĄ!

Finalų rezultatai - gegužės 9 dieną!

Sveikiname Tave įveikus finalų iššūkį! Tikime, jog vis nenustoji galvoti apie savo pasirodymą šio semestro KINGS olimpiadose, tad jau visai netrukus Tu galėsi pamatytyi savo rezultatus ir sužinoti, kokį gi rezultatą pasiekei! Tikimės, jog finalų metu pasisėmei daug naudingos informacijos, galbūt išmokai naujų dalykų, o galbūt atradai savo žinių spragas ir dabar žinai, kuriuos gebėjimus dar reikia tobulinti!

 KOKIE PRIZAI LAUKIA FINALISTŲ?

Šį semestrą KINGS apdovanos dvigubai daugiau mokinių nei įprastai, o visi prizai bus skiriami atsitiktinės atrankos būdu!

Prizai:

Riedis,  momentiniai fotoaparatai, veiksmo kameros, išmaniosios apyrankės, belaidės ausinės, KINGS marškinėliai.

Edukaciniai prizai:

M. Syed knygos ,,Tu esi nerealus: išmok pasitikėti savimi ir išdrįsk sužibėti (beveik) visos srityse", žurnalai ,,Iliustruotasis mokslas", bilietai  su šeima bei 4 bilietai visai klasei apsilankymui Lietuvos nacionaliniame muziejuje, bilietai apsilankymui Valstybės pažinimo centre (iki 30 asmenų), Robotikos mokyklos prizai.

Pramoginiai prizai:

Pakvietimai į Druskininkų vandens parką ,,AQUA",  UNO PARKS moksliuko bilietai apsilankymui parkuose Vilniuje, Kaune arba Druskininkuose, individualūs Akropolio ledas kvietimai, visos dienos apsilankymai BOOM parke.

Saldūs prizai:

Legendinių ,,Gaidelis" sausainių dėžės, UAB “RŪTA” Greenz kids saldainiai, Trolli guminukai

BRONISLOVO BURGIO STIPENDIJOS:

Didžiausią taškų skaičių surinkę 3-jų olimpiadų pagrindinėse ir papildomose užduotyse mokiniai bus apdovanoti Bronislovo Burgio paramos ir labdaros fondo įsteigtomis piniginėmis premijomis! Bendra premijų fondo vertė net 2500 eurų!

Mokinių surinkusių 3-ose olimpiadose didžiausią įvertinimą savo amžiaus grupėje (trijų olimpiadų taškų suma) darbai bus vertinami, įskaitant ir papildomas užduotis.

Premijų sumos paskirstymas priklauso nuo bendro dalyvių skaičiaus kiekvienoje klasėje. Vienos įsteigtos premijos dydis - 100 eurų!

 DIPLOMAI:

Kaip ir visuomet kito semestro pradžioje (rudenį) į finalistų mokyklas bus atvežti/atsiųsti diplomai visiems finalistams, patvirtinantys pasiektą žinių lygį šio (pavasario) semestro finaluose!

 

 

 TOBULĖK KARTU SU KINGS!