VYKSTA KINGS OLIMPIADOS FINALAI!

Paskelbta: 2020 Balandis 3d.
VYKSTA KINGS OLIMPIADOS FINALAI!

VYKSTA KINGS OLIMPIADOS FINALAI!

Kingsieti,

Su dideliu džiaugsmu pranešame, kad KINGS OLIMPIADOS FINALAI JAU PRASIDĖJO! Primename, kad visi finalai vyks tuo pačiu metu www.kings.lt platformoje, tad juose dalyvauti galėsi Tau patogiu metu! Skaityk toliau ir sužinok, kaip dalyvauti finale.

Visi KINGS olimpiados finalai vyksta balandžio 4-25 dienomis!

JEI DAR NEPASIRUOŠEI KINGS FINALUI

1. Įeik į KINGS puslapį, spausk mygtuką “Prisijungti”, suvesk prisijungimo duomenis (dalyvio kodą ir slaptažodį) ir įeik į savo mokinio anketą;

2. Įėjes į savo paskyrą dešinėje ekrano pusėje spausk mygtuką “Pasiruošimas finalui”.* Pasirengiamieji testai Tau padės ne tik geriau pasiruošti artėjančiam finalui, bet ir įvertinti, kokio sudėtingumo ir formato užduotys laukia finale!

*Parengiamieji testai automatiškai aktyvuojami iš karto po to, kai atliekamas dalyvio mokestis.
**Prisijungti prie paskyros galima su savo dalyvio kodu ir slaptažodžiu. 

JAU PASIRUOŠĘS? DALYVAUK FINALE!

1. Įeik į KINGS puslapį, spausk mygtuką “Prisijungti”, suvesk prisijungimo duomenis (dalyvio kodą ir slaptažodį) ir įeik į savo mokinio anketą;

2. Kairėje ekrano pusėje matysi užrašą “Olimpiados finalas”, spausk žemiau esantį mygtuką “Spręsti testą”.

3. Paslink puslapį žemyn ir susipažink su olimpiados taisyklėmis!

4. Pasirink, kurios olimpiados finale (anglų kalbos, matematikos ar lietuvių kalbos) nori dalyvauti ir spausk mygtuką “Spręsti olimpiados finalo testą”.*

5. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką “Baigti testą”, kitaip atsakymai gali neišsisaugoti!

6. Pasiruošęs? Tuomet linkime Tau sėkmės atliekant užduotis!

*Jei nori dalyvauti finale, kurio kvalifikaciniame etape nesuspėjai dalyvauti – nieko tokio! Juos gali atlikti prisijungęs prie savo paskyros!

**Jei dar nesi aktyvavęs dalyvavimo norimame finale, spausk mygtuką “ Aktyvuoti dalyvavimą”.

 KINGS FINALŲ TESTAI

1. Testo trukmė -  60 minučių. 

2. Kiekvienos klasės dalyvių matematikos olimpiadoje laukia 15 užduočių, anglų ir lietuvių kalbų olimpiadose po 50 užduočių testo formatu, kuriose reikia pasirinkti 1 teisingą iš 4 galimų variantų. 

3. Paskutinėje papildomoje testo užduotyje tau reikės įrašyti atsakymą į klausimą. Kalbų olimpiadose, tai - rašinys ar laisvo stiliaus esė, matematikos - uždavinio sprendimo logikos paaiškinimas. Nepamiršk, kad šiose užduotyse norime pamatyti, koks kūrybingas Tu esi!

4. Testo metu Tau prireiks rašiklio ir juodraščio, tad turėk juos su savimi. Pasitikėk savo jėgomis, neskubėk ir pasitikrink!

5. Testo metu griežtai rekomenduojame nesinaudoti telefonu, nenusirašinėti, atlikti testus savarankiškai, nesinaudoti užrašais ir knygomis bei interneto pagalba!

6. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką “Baigti testą”, kitaip atsakymai gali neišsisaugoti!

 KAS TAVĘS LAUKIA PO OLIMPIADOS FINALŲ?

1. Finalinio etapo rezultatai bus skelbiami po 14 darbo dienų pasibaigus finalams. Apie finalo rezultatų paskelbimą būsi informuotas registracijoje nurodytu el.paštu. Taip pat nepamiršk sekti naujienų Kings Lietuva Facebook paskyroje. 

2. Visi šio semestro prizai bus išdalinti atsitiktinės tvarkos būdu, tad šansai laimėti kaip niekad dideli! Nugalėtojų sąrašas bus skelbiamas KINGS puslapyje po rezultatų paskelbimo.

3. Geriausiai trijose olimpiadose pasirodę mokiniai bus apdovanoti Bronislovo Burgio paramos ir labdaros fondo įsteigtomis premijomis. 2500 eurų premijų fondą pasidalins 25 mokiniai iš skirtingų amžiaus grupių!

4. Kito semestro pradžioje, rudenį, gausi diplomą, patvirtinantį pasiektą žinių lygmenį! Galbūt Tavo mokykla pateks  tarp aktyviausių ir laimingiausių, kurias aplankys ir pats KINGS liūtukas?


JEI PAMIRŠAI SAVO SLAPTAŽODĮ

FINALŲ PRIZINIS FONDAS

Nuoširdžiai tikimės, kad šis KINGS Finalo gidas padės Tau sėkmingai ir sklandžiai sudalyvauti finale.

Jei turite papildomų klausimų – visuomet galite kreiptis į mus el. paštu info@kings.lt arba telefono numeriu +37060253178.

 

 SĖKMĖS DALYVAUJANT FINALE!