DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE ŠIO SEMESTRO FINALUS

Paskelbta: 2020 Kovas 27d.
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE ŠIO SEMESTRO FINALUS

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE ŠIO SEMESTRO FINALUS

EI, Kingsieti!

Liko vos 7 dienos iki KINGS olimpiadų finalų! Jau nuo balandžio 4 dienos visoje Lietuvoje gudriausi ir sumaniausi mokiniai susitiks ir kovos dėl šanso įrodyti savo pranašumą bei laimėti šauniausius olimpiadų prizus: momentinius fotoaparatus, išmaniąsias apyrankes, pramogas ir daugybę saldžių prizų! Norėdami būti tikri, jog jus pasiekia atsakymai į visus Jums rūpimus klausimus, dalinamės dažniausiai užduodamų klausimų sąrašu. Tikimės, jog jis padės!

Kada ir kur vyks KINGS olimpiadų finalai?

Šį semestrą finalai vyks VIRTUALIOJE ERDVĖJE – www.kings.lt platformoje! Visi finalai vyks vienu metu – balandžio 4- 25 dienomis. Tai reiškia, kad galėsi spręsti testus Tau patogiu metu būdamas namie!

Kur rasti pasirengiamąsias užduotis?

Pasirengiamąsias užduotis galėsi rasti savo paskyroje atlikus dalyvio mokestį! Sprendžiant šiuos testus, galėsi ne tik geriau pasiruošti artėjančiam finalui, bet ir įvertinti, kokio sudėtingumo ir formato užduotys laukia finale.

Kiek užduočių reikės išspręsti olimpiados finalų metu?

Kiekvienos klasės dalyvių matematikos olimpiadoje laukia 15 užduočių, anglų ir lietuvių kalbų olimpiadose po 50 užduočių testo formatu, kuriose reikia pasirinkti 1 teisingą iš 4 galimų variantų.

Kaip bus renkami prizų laimėtojai?

Visi prizai skiriami atsitiktinės atrankos būdu - būtent tam, kad visi dalyviai turėtų vienodus šansus laimėti. O prizų fondas, kaip niekad didelis tam, kad kuo daugiau laimėjusių būtų! DABAR LAIMĖTI GALI IR TU!

VISŲ PRIZŲ SĄRAŠAS

Kokie mokiniai gaus premijas?

Didžiausią taškų skaičių surinkę 3-jų olimpiadų pagrindinėse ir papildomose užduotyse mokiniai bus apdovanoti Bronislovo Burgio paramos ir labdaros fondo įsteigtomis piniginėmis premijomis! Premijų sumos paskirstymas priklauso nuo bendro dalyvių skaičiaus kiekvienoje klasėje. Vienos įsteigtos premijos dydis - 100 eurų, o bendra premijų fondo vertė 2020 pavasario semestro gabiems mokiniams 2500 eurų!

SVARBIAUSIA INFORMACIJA APIE KINGS FINALŲ 2020 VYKDYMĄ

Jei neradai atsakymo, į Tau rūpimą klausimą, susisiek su mumis: info@kings.lt.

Nekantraujame pamatyti kaip Tavo žinios patobulėjo per šiuos metus!

 

Linkėjimai,

KINGS komanda