KAIP VYKS KINGS FINALAI 2020?

Paskelbta: 2020 Kovas 24d.
KAIP VYKS KINGS FINALAI 2020?

KAIP VYKS KINGS FINALAI 2020?

Sveikiname Tave įveikus pirmąjį žingsnį. Dabar atėjo laikas antrajam – KINGS olimpiados finalui! Šį semestrą pristatome daugybę naujienų, o pirmoji ir pati didžiausia ta, kad finalai vyks VIRTUALIOJE ERDVĖJEwww.kings.lt platformoje! Nenuobodžiauk karantino metu, spręsk pasirengiamuosius testus ir dalyvauk finaluose! Skaityk toliau, kaip dalyvauti finale ir kaip jie vyks šį semestrą!

1. REZULTATO PASITIKRINIMAS

Jeigu, vis dėlto, dar nespėjai pasitikrinti savo rezultato, primename, jog tai padaryti gali įrašęs savo dalyvio kodą į www.kings.lt pagrindiniame puslapyje esantį langelį “PATIKRINK SAVO REZULTATĄ”. Jeigu Tavo rezultatas yra 50% ir daugiau – sveikiname – Tu patekai į finalą!

Patvirtinti savo dalyvavimą finale gali atlikdamas dalyvio mokestį! Informacija kaip atlikti dalyvio mokestį. 

2. PASIRUOŠIMAS FINALUI

Atlikus finalo dalyvio mokestį ir taip patvirtinus dalyvavimą finale, savo paskyroje galėsi rasti pasirengiamuosius testus. Šie testai Tau padės ne tik geriau pasiruošti artėjančiam finalui, bet ir įvertinti, kokio sudėtingumo ir formato užduotys laukia finale, todėl rekomenduojame nieko nelaukti ir pradėti ruoštis finalams!

3. DALYVAVIMAS FINALE

Šį semestrą finalai vyks virtualioje erdvėje – www.kings.lt tinklalapyje.  Finalai vyks balandžio 4-25 dienomis ir dalyvauti juose galėsi Tau patogiu metu! Akademiniame tobulėjimo kelyje yra ypatingai svarbu būti sąžiningam prieš patį save tam, kad objektyviai įsivertintumei asmenines žinias ir galėtumei siekti dar didesnio žinojimo, todėl griežtai rekomenduojame nesinaudoti pagalbinėmis priemonėmis ir kitų asmenų pagalba!

4. APDOVANOJIMAI

Visi olimpiados dalyviai gauna diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygmenį olimpiadoje.

Atsižvelgiant į tai, kad šiame semestre keičiamas olimpiados finalo formatas, sukurta nauja motyvuojančių ir apdovanojančių prizų skyrimo tvarka - pelnyti prizą šansai išauga, o priziniame fonde Tavęs laukia daugiau nei 150 prizų!

Didžiausią taškų skaičių surinkę 3-jų olimpiadų pagrindinėse ir papildomose užduotyse mokiniai bus apdovanoti Bronislovo Burgio paramos ir labdaros fondo įsteigtomis piniginėmis premijomis! Bendra premijų fondo vertė 2020 pavasario semestro gabiems mokiniams 2500 eurų!


Kingsieti, linkime Tau sėkmės ruošiantis 2020 pavasario semestro finalams!

TOBULĖK KARTU SU KINGS!