SKELBIAMOS KARALIŠKIAUSIOS LIETUVOS KLASĖS

Paskelbta: 2020 Kovas 23d.
SKELBIAMOS KARALIŠKIAUSIOS LIETUVOS KLASĖS

SKELBIAMOS KARALIŠKIAUSIOS LIETUVOS KLASĖS

Viso kvalifikacinio etapo metu KINGS komanda stebėjosi ir džiaugėsi mokinių susivienijimu, jų noru tobulėti ir būti kartu. Skelbiame 5 Karališkiausias Lietuvos klases, kurios galės džiaugtis smagiomis pramogomis. Mūsų draugai Druskininkų vandens parkas AQUA, Uno Park, šokolado fabrikas „Rūta“, AJ šokoladinė bei Kukurūzų labirintas leis Jums patirti nepamirštamus įspūdžius su draugais. Tariame Jums patį didžiausią AČIŪ, už norą skatinti vaikų tobulėjimą!

1-oji KARALIŠKIAUSIA LIETUVOS KLASĖ: Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjaus 6 klasė (mokytoja Neringa Trinkūnienė)

Klasei atitenka neribotas 1 DIENOS apsilankymas Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centre AQUA (kvietimas iki 30 asmenų).

Vandens parkas vilioja linksmybėmis ir nepamirštamais įspūdžiais: jūros bangų baseinas, sraunus vandens takas, nusileidimo kalneliai, erdvi, nuotykių kupina vaikų zona ir kitos atrakcijos įsuks į vandens purslų ir malonių pojūčių šėlsmą.

Ištisus metus Tavęs čia laukia tropinis karštis, vaiskaus žydrumo baseinai, palmių paunksmės ir nesibaigiančios pramogos: sūpuokitės jūros bangų baseine, plaukite pasroviui ar prieš srovę sraunioje upėje, nugalėkite visas baimes įspūdinguose čiuožimo kalneliuose, sušildykite kūną ir sielą kaitriose pirtyse ir įsisukite į nesibaigiančių linksmybių sūkurį.

2-oji KARALIŠKIAUSIA LIETUVOS KLASĖ: Šiaulių Medelyno progimnazijos 4 klasė (mokytoja Iraida Rostovskienė)

Klasei atitenka kelialapis į “Rūtos” šokolado muziejų bei edukacinės dirbtuvės apie šokolado gamybą.

Muziejuje galėsite susipažinti su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinoti, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Išgirsite apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus ir daugiau sužinosite apie ilgiausiai šalyje veikiantį saldainių fabriką „Rūta“.

Šokolado dirbuvėlėse galėsite ne tik pamatyti, kaip gaminamas rankų darbo šokoladas, tačiau ir patys gaminsite savo šokoladinius skanumynus!

3-oji KARALIŠKIAUSIA LIETUVOS KLASĖ: Karalienės Mortos mokyklos 3 klasė (mokytoja Lolita Zagurskaitė)

Klasei atitenka edukacinė komandos formavimo programa ir laipiojimas medžiuose UNO PARK (kvietimas iki 30 asmenų; galima rinktis, kuriame UNO parke norėsite apsilankyti).

Laipiojimas medžiuose – aktyvi pramoga, skirta įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo asmenims – nuo sportininko iki vaikščioti išmokusio vaiko. UNO Park nuotykių parkuose rasi įvairaus sunkumo trasas medžiuose, kurios privers pasijusti tikru džiungliu vaiku! Patyrusi UNO Park komanda pasirūpins smagiai ir naudingai praleistu laiku. Vaikų laukia nutrūktgalviški nuotykiai, loginės užduotys ir komandinio darbo patirtis.

Taigi atšilus orams ir pasibaigus karantinui, visus kviečiame apsilankyti UNO Park Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose!

Naujienas sekite čia: www.unoparks.lt/

4-oji KARALIŠKIAUSIA LIETUVOS KLASĖ: Vilniaus Ryto progimnazijos 3 klasė (mokytoja Dalia Šliažienė)

Klasei atitenka apsilankymas Kukurūzų labirinte (kvietimas iki 30 asmenų).

Vienam baisu? Čiupk draugą ir lėk į kukurūzų labirintą, kuriame prireiks drąsos, o įspūdžiai išliks ilgam!

Naujienas apie kukurūzų labirintą skaityk čia: www.kukuruzulabirintas.lt/

5-oji KARALIŠKIAUSIA LIETUVOS KLASĖ: Vilniaus Pavilnio progimnazijos 3 klasė (mokytoja Vitalija Pelakauskienė)

Klasei atitenka apsilankymas AJ šokoladinėje.

Jūsų laukia labai smagi edukacinė programa, kurios metu pamatysite kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, turėsite galimybę laimėti daug įvairiausių prizų, laimėti šokoladus loterijoje o kas svarbiausia pasigaminsite patys įvairiausių šokoladinių saldainių, kuriuos galėsite pasiimti su savimi.

Informuojame, kad dėl susiklosčiusios situacijos šalyje, laimėtomis pramogomis galėsite pasinaudoti ir rudens semestrą!

Dėl prizų atsiėmimo susisieksime su kiekviena Karališkiausios klasės mokytoja asmeniškai, registracijoje nurodytu telefonu!


Ar jau girdėjai kiek šaunių prizų Tavęs laukia KINGS pavasario semestro finaluose?

 Dalyvauk ir varžykis dėl daugiau nei 150 prizų bei 2500 eurų premijų fondo.  Visų galimybės vienodos, tad šį kartą gali laimėti ir Tu! 

Plačiau apie KINGS finalus ir Tavęs laukiančius prizus skaityk čia: www.kings.lt/pages/kings-finalas

 

 TOBULĖK IR SIEK AUKŠČIAUSIŲ REZULTATŲ!