SKELBIAMI KVALIFIKACINIO TURO REZULTATAI!

Paskelbta: 2020 Kovas 22d.
SKELBIAMI KVALIFIKACINIO TURO REZULTATAI!

SKELBIAMI KVALIFIKACINIO TURO REZULTATAI!

Džiaugiamės, kad šį semestrą buvai vienas iš daugiau nei 65 000  Lietuvos mokinių, kurie užsiregistravo dalyvauti KINGS kvalifikaciniame etape!  Tariame Tau ačiū už norą tobulėti, augti ir siekti kuo didesnio žinių bagažo! Pirmasis pavasario semestro etapas jau baigėsi, todėl norime pasidalinti jo rezultatais su Tavimi!

 

Kaip pasitikrinti kvalifikacinio etapo rezultatus?

  • Užsuk į puslapį www.kings.lt ; 
  • Pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje "Pasitikrink savo rezultatą" įrašyk savo dalyvio kodą;
  • Pasirink, kurios olimpiados rezultatą nori pamatyti;
  • Valio! Dabar gali matyti savo pasiektą kvalifikacinio etapo rezultatą*!

*Savo rezultatą gali matyti išreikštą procentais bei taškais. Taip pat gali matyti såavo testo teisingai pasirinktus atsakymus. Puslapio dešinėje pusėje galėsi atsisiųsti el. sertifikatą, patvirtinantį Tavo dalyvavimą KINGS kvalifikaciniame etape!

 

Prie savo rezultato matysi ar gavai kvietimą į KINGS finalą ir ar turėsi galimybę sudalyvauti jame! Pirmą kartą KINGS finalai vyks virtualioje erdvėje, o prizinį fondą sudarys daugiau nei 150 prizų bei 2500 eurų premijų fondas, tad nepraleisk galimybės varžytis tarp geriausių!

 

Visi KINGS olimpiadų finalai vyks balandžio 4 - 25 dienomis www.kings.lt tinklalapyje!

 

Siekdami užtikrinti nuolatinį ir nenutrūkstamą mokinių tobulėjimą bei gebėjimų tikrinimą ir reaguodami į pasaulyje susiklosčiusią situaciją dėl COVID-19 viruso plitimo, 2020 metų pavasario semestro KINGS olimpiadų finalus organizuojame www.kings.lt platformoje. 

DĖL COVID-19 PASIKEITĖ OLIMPIADOS TVARKA
(SPAUSTI)

Norint dalyvauti finale, reikia atlikti finalo dalyvio mokestį, apie kurį platesnę informaciją rasi, taip pat, prie savo rezultato. Jei patekai į kelis olimpiados dalykų finalus, juose galėsi su nuolaida! Atlikus finalo dalyvio mokestį, savo paskyroje rasi pasirengiamuosius testus, kuri padės Tau pasiruošti finalui ir suprasti, kas jame laukia!

Kvalifikacinio etapo įveikimas – pirmas žingsnis tobulėjimo link! Dabar lauksime Tavęs parodant dar didesnį žinių bagažą KINGS olimpiadų finaluose!