3 BŪDAI KAIP PRASMINGAI PRALEISTI LAIKĄ KARANTINO METU

Paskelbta: 2020 Kovas 16d.
3 BŪDAI KAIP PRASMINGAI PRALEISTI LAIKĄ KARANTINO METU

3 BŪDAI KAIP PRASMINGAI PRALEISTI LAIKĄ KARANTINO METU

Kingsieti,

Ar žinojai, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą? Būdamas namie gali nuveikti daug naudingų dalykų ir prasmingai praleisti laiką. Norime paskatinti Tave tobulėti, siekti kuo didesnio žinių bagažo ir kviečiame išbandyti jėgas KINGS olimpiadose!

Pateikiame 3 būdus, kaip turiningai praleisti laiką karantino metu:

1.SPRĘSK PASIRENGIAMUOSIUS TESTUS! Pasirengiamieji testai Tau padės suprasti kaip atlikti kvalifikacinio etapo testus, kokios užduotys Tavęs laukia ir kaip jas atlikti! Prisijunk prie savo paskyros www.kings.lt, nuslink puslapį į apačią ir spausk mygtuką "Parengiamosios užduotys".

2. DALYVAUK KVALIFIKACINIAME ETAPE iki kovo 20 dienos! Visiškai nemokamai gali išbandyti savo žinias net trijose olimpiadose, tad nepraleisk šanso. Jau kvalifikacinio etapo metu gali laimėti prizus VISAI KLASEI! Apie juos skaityk čia: https://kings.lt/naujienos/336

3. LAUK REZULTATŲ IR DALYVAUK FINALE! Rezultatai bus skelbiami kovo 22 dieną, tad jau greitai sužinosi kaip Tau sekėsi ir galėsi varžytis finale, kuriame lauks ĮDOMIOS UŽDUOTYS IR DAUGYBĖ PRIZŲ!


KAIP DALYVAUTI KINGS KVALIFIKACINIAME ETAPE?

1. Jei jau turi savo paskyrą : įeik į Kings puslapį, spausk mygtuką “Prisijungti”, suvesk prisijungimo duomenis (dalyvio kodą ir slaptažodį) ir įeik į savo mokinio anketą;

2. Jei neturi anketos, visa informaciją, kaip ją susikurti gali rasti čia: https://kings.lt/naujienos/330

3. Susipažink su KINGS olimpiados kvalifikacinio etapo taisyklėmis;

4. Mokinio anketoje paspausk mygtuką “Pradėti” prie norimos spręsti olimpiados;

5. Sveikiname su kvalifikacinio etapo pradžia! Gali pradėti testą!

APIE KINGS KVALIFIKACINIO ETAPO TESTĄ

1. Testo trukmė - 40 minučių. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką “Baigti testą”, kitaip atsakymai gali neišsisaugoti!

2. Testo metu gali prireikti rašiklio ir juodraščio, tad patariame juos turėti su savimi.

3. DRAUDŽIAMA! Matematikos kvalifikacinio etapo metu naudotis skaičiuotuvu; prašyti bei priimti pagalbą iš aplinkinių (tėvų, mokytojų, draugų ir kt.).

4. Rezultatai skelbiami pasibaigus kvalifikaciniam etapui, kovo 22 dieną. Rezultatus ir teisingai bei klaidingai išspręstus uždavinius galėsi matyti savo mokinio paskyroje.


Jei Tau kyla klausimų, visuomet kreipkis į mus el.paštu info@kings.lt !

KINGS komanda linki būti sveikiems ir saugoti save!